Оформлення ДТП

Порядок оформлення ДТП в Україні новою поліцією

07.10.2015

Незалежні оцінювачі зможуть оцінити збиток в ДТП

Потерпілі в ДТП зможуть замовляти оцінку збитку автомобіля у незалежних оцінювачів, якщо водії не погодяться з оцінками аварійних комісарів СК або якщо компанія затягне проведення експертизи.

28.03.2011

Як оскаржити дії інспектора ДАІ в суді?

Напевно, найнеприємніше, що може трапитися в дорозі (без урахування, борони Боже, ДТП), це складання інспектором ДАІ протоколу щодо водія. Потому зазвичай — штраф або позбавлення водійських прав. Однак законодавець надав водієві достатньо прав, щоб той не залишився після зустрічі з даішником без грошей і водійських прав. Найголовніша зброя, яку ще ніхто не скасовував, це суд. З’ясуємо, на якій підставі і як можна зробити дії інспекторів предметом судового оскарження.

14.01.2011

Процесуальні норми і специфіка справ про ДТП

Справи про ДТП — найпоширеніші у судовій практиці. Стосується це і кримінальних, і цивільних, і справ про адміністративні правопорушення. Залежно від наслідків аварії та позиції учасників і постраждалих, ДТП може стати причиною порушення справи з кожної з цих категорій. Однак під час розгляду судами цих справ (а також під час розслідування кримінальних справ органами досудового слідства) постають проблеми, властиві для однієї категорії справ, а також такі, що майже ніколи не виникають у справах інших категорій.

11.01.2011

Захист починається відразу після ДТП: поведінка водія на місці і під час оформлення аварії

Дуже часто під час оформлення ДТП учасники припускаються грубих помилок у своїй юридичній позиції. І нерідко вони призводять до звинувачення, часто необґрунтованого. Ці помилки згодом так і не вдається виправити. Тому ази поведінки на місці події варто знати кожному водієві.
Видео дня

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо!


Следить за успехами малыша можно на канале BasketBoy TV. Подписывайтесь!