Банк ПІВДЕННИЙ інформує про зміни обліку депозитних угод згідно з Постановою НБУ № 89

Згідно з Постановою Правління Національного банку України від 11 вересня 2017 р. № 89 затверджені зміни до Плану рахунків бухгалтерського обліку банків України в частині обліку коштів, що розміщені на довгострокових депозитних рахунках клієнтів банків.

На виконання вимог наведеної Постанови НБУ від 11 вересня 2017 р. № 89 з 11 грудня 2017 року Акціонерним банком «Південний» будуть внесені зміни в номери рахунків усіх діючих депозитних договорів, укладених на термін більше 1 року.

Для клієнтів банку – фізичних осіб залишки діючих на теперішній час депозитних рахунків 2635 будуть перенесені на нові відкриті рахунки 2630.

Для клієнтів банку – юридичних осіб залишки діючих на теперішній час депозитних рахунків 2615 будуть перенесені на нові відкриті рахунки 2610.

Вищевказана зміна рахунків не потребує обов’язкового підписання додаткових угод до діючих договорів. Інші умови укладених договорів залишаються чинними, та банк підтверджує виконання відносно них усіх своїх зобов’язань. Сподіваємось на порозуміння та плідну взаємовигідну співпрацю в подальшому.

Опубліковано на сайті: 08.12.2017

Джерело: http://www.prostobank.ua/spravochniki/banki/id/205


Видео дня

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что случилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо!