Депозит "3 в 1" від Ідея Банку

Ідея Банк знову робить приємні подарунки своїм новим клієнтам.

Цього разу це  стосується  тих, хто з 01 до 31 липня 2013 року оформить депозит у  ПАТ «Ідея Банк».

Чому три в одному? 

Кожен Клієнт, який оформить гривневий депозит у ПАТ «Ідея Банк» за депозитною програмою банку (крім депозитних продуктів за програмами «На старт», «Вільні кошти»  та вкладами он-лайн), і надасть згоду для участі у акції, матиме можливість: 

1. Отримати до 23% річних у гривнях від власної депозитної суми.

2. Стати учасником акції «10 000 гривень щодня», яка дає можливість отримати додатковий відсоток до депозитного вкладу у вигляді фіксованої суми 10 000 гривень!

3. Виграти додатковий бонус до ставкищо становитиме до 5% річних у гривні

Розіграш 10 000 грн. відбуватиметься щодня серед Клієнтів, які оформили гривневий депозит у день, який передує дню розіграшу, згідно календаря проведення розіграшів.

Розіграші проводитимуться в Головному офісі Ідея Банку за адресою: м. Львів., вул. Валова,11. А розіграш додаткового бонусу до ставки відбуватиметься в день оформлення Клієнтом депозитного вкладу!

Поспішайте скористатись щедрими пропозиціями: оформіть гривневий депозит в Ідея Банку і, можливо, саме Вам  буде додано бонус до відсоткової ставки,  або вручено сертифікат на 10 000 гривень!

Опубліковано на сайті: 04.07.2013

Джерело: http://www.ideabank.ua/Тема дня

Товариства з обмеженою відповідальністю. Законопроект

Товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ) є однією з найбільш розповсюджених організаційно-правових форм ведення бізнесу. В той же час, крім норм Цивільного та Господарського Кодексів, відносини щодо створення та функціонування цієї форми господарського товариства, наразі регулюються Законом "Про господарські товариства", прийнятим ще 1991 року. Тому необхідність прийняття спеціального закону в цій сфері давно назріла. В грудні минулого року народні депутати ухвалили у першому читанні Законопроект №4666 "Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю". Про основні новели розкаже Prostopravo

Відео дня


Рекомендуем