ГРУПА КРЕДІ АГРІКОЛЬ: ФІНАНСОВІ РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТРЕТІЙ КВАРТАЛ 2017 РОКУ

ІІІ квартал та 9 місяців 2017 року: відмінні результати

Група Crédit Agricole

За перші дев’ять місяців 2017 року частка групи Crédit Agricole у чистому доході Групи склала 5,6 мільярдів євро, що на 35,1% більше, ніж результат за дев’ять місяців 2016 року, на який вплинули деякі суттєві негативні фактори. Такий заявлений чистий дохід за перші дев’ять місяців уже перевищує чистий дохід за повний 2016 рік.

Скоригована на окремі статті, частка Групи у базовому чистому доході становила 5,4 мільярда євро, що на 15,3% більше за показник перших дев’яти місяців 2016 року.

Такі результати відображають потужну динаміку різноманітних складових бізнесу Групи – роздрібних банків, спеціалізованих бізнесів та бізнес-напряму великих клієнтів – у поєднанні з жорстким контролем витрат, що дозволяє Групі інвестувати в нові напрями бізнесу, зокрема, у страхування.

Базове співвідношення витрат до доходів залишилося на стабільному рівні 62,7%. Ці результати включають перший внесок Pioneer Investments у третьому кварталі. Потягом третього кварталу Група продовжувала переорієнтацію свого основного бізнесу, скоротивши участь у Banque Saudi Fransi та підписавши договір про придбання трьох італійських ощадних банків та мажоритарну участь у Banca Leonardo.

Фінансова позиція залишається дуже сильною: на кінець вересня коефіцієнт загального капіталу першого рівня за повною основою становив 14,9%, що є одним з найкращих показників галузі та на 5 процентних пунктів вище за нормативне значення.

Crédit Agricole S.A.

Хороші результати як за ІІІ квартал, так і за перші дев’ять місяців:

  • Заявлена частка чистого доходу Групи за перші дев’ять місяців 2017 року відповідає рівню 2016 року, незважаючи на минулорічний прибуток від Eureka, з часткою базового чистого доходу Групи +37% 9 місяців 2017/9 місяців 2016
  • частка базового чистого доходу Групи за ІІІ квартал становить майже один мільярд євро
  • ІІІ квартал: продовження позитивної бізнес-динаміки – перехресні продажі та комерційні ініціативи
  • Неперервний контроль витрат на тлі інвестування у майбутній розвиток

Продовження переорієнтації: поглинання у ключових бізнес-напрямах та продаж активів  

  • Частковий продаж участі в BSF – 16,2% – за €1,3 мільярди
  • Завершення придбання Pioneer Investments за €3,5 мільярдів, перший внесок до доходів Групи
  • Придбання 95% участі у трьох італійських банках за €130 мільйонів та 67,67% участі в Banca Leonardo (очікується завершення у ІV кварталі та першій половині 2018 року відповідно) 
  • Позитивний вплив переорієнтації бізнесу: негрошова частка чистого доходу Групи[1] знизилася з 32% у 2015 р. до 6% у 2018 р.[2]

Покращення фінансової стійкості

  • Коефіцієнт CET1 за повною основою – 12,0%, приблизно +30 п.п. з 30 червня 2017 р. на придбання Pioneer Investments, коригування резерву дивідендів до €0,52 за дев’ять місяців (+€0,18 у ІІІ кв.)
  • Рейтинги: підвищення до позитивного прогнозу S&P, покращення рейтингів[3] DBRS (довгострокові) та Scope Ratings (короткострокові).

Більше інформації читайте на сайті Групи>>

Опубліковано на сайті: 16.11.2017

Джерело: http://www.prostobank.ua/spravochniki/banki/id/172
Видео дня

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо!


Следить за успехами малыша можно на канале BasketBoy TV. Подписывайтесь!