КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК УВІЙШОВ У ТОП-3 НАЙНАДІЙНІШИХ ФІНАНСОВИХ УСТАНОВ ЗА РЕЙТИНГОМ DRAGON CAPITAL ТА ВИДАННЯ "НОВОЕ ВРЕМЯ"

Креді Агріколь Банк увійшов у ТОП-3 найнадійніших фінансових установ за рейтингом, складеним виданням "Новое время" спільно з інвестиційною компанією Dragon Capital.

Місце в рейтингу визначала інвестиційна компанія Dragon Capital, виходячи з суми балів, які банк отримав на основі таких показників: достатність капіталу, ліквідність, довіра вкладників, підтримка акціонерів, прибутковість банку, якість активів та якісні показники.  

«Ми дуже цінуємо визнання експертів ринку і те, що вони єдині у високій оцінці результатів діяльності Креді Агріколь Банку. Дійсно, наш банк - надійний, ефективний та один із найприбутковіших в Україні. Бути банком з високою репутацією і стабільно позитивними результатами навіть у кризові часи нам допомагають кілька чинників: виважена довгострокова стратегія, універсальна клієнтоорієнтована бізнес-модель, зважена політика ризиків, збалансована структура доходів, один із кращих показників співвідношення витрат до доходів на ринку, потужна синергія в рамках банку та на рівні Групи, висока якість сервісу та професійна експертиза. Але найголовніше – це наша чудова й мотивована команда. Саме працівники – наш ключ до успіху, адже вони вкладають свої знання, досвід та ентузіазм у результати Креді Агріколь Банку. Я пишаюсь ними і дуже вдячний кожному», - коментує Жан-Поль Пьотровскі, Голова Правління Креді Агріколь Банку.     

Варто додати, що надійність Креді Агріколь Банку була неодноразово підтверджена міжнародними та національними рейтингами. Зокрема, вже другий рік поспіль Креді Агріколь Банк отримує найвищий із можливих рейтинг Fitch в Україні (довгостроковий рейтинг – AAA, прогноз стабільний; довгостроковий рейтинг стійкості дефолту емітента (РДЕ) в іноземній валюті B- прогноз стабільний).  

 

Опубліковано на сайті: 28.11.2017

Джерело: http://www.prostobank.ua/spravochniki/banki/id/172




Видео дня

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо!


Следить за успехами малыша можно на канале BasketBoy TV. Подписывайтесь!