НРА "Рюрік" повідомляє про підтвердження РАДАБАНКУ довгострокового кредитного рейтингу позичальника на рівні uaA+ інвестиційної категорії з прогнозом "стабільний"

На засіданні Рейтингового комітету від 13.11.2017 р. Національне рейтингове агентство "Рюрік" підтвердило РАДАБАНКУ довгостроковий кредитний рейтинг позичальника на рівні uaА+ інвестиційної категорії з прогнозом "стабільний".

Рейтинг Банку визначено за Національною рейтинговою шкалою, на що вказують літери «ua» у позначці кредитного рейтингу. Національна рейтингова шкала дозволяє виміряти розподіл кредитного ризику в економіці України без урахування суверенного ризику країни та призначена для використання на внутрішньому фінансовому ринку України.

Відповідно до Національної рейтингової шкали, затвердженої постановою Кабміну №665 від 26.04.2007 р., позичальник або окремий борговий інструмент з рейтингом uaA характеризується високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Знак «+» вказує на проміжний рівень рейтингу відносно основних рівнів. Прогноз «стабільний» вказує на відсутність передумов для зміни рівня рейтингу в найближчій перспективі.

Позитивні фактори, що посприяли підтвердженню кредитного рейтингу: 

  • Збільшення статутного капіталу Банку до 200 млн. грн. свідчить про високий рівень підтримки з боку власників.
  • Достатній рівень захищеності активів власним капіталом. Станом на 01.10.2017 р. рівень покриття активів та кредитно-інвестиційного портфелю власним капіталом складав 28,61% та  34,75% відповідно.
  • Достатній обсяг сформованих резервів під негативно класифіковану заборгованість, що знижує чутливість Банку до кредитного ризику. Станом на 01.10.2017 р. прострочена заборгованість у повному обсязі покривалась сформованими резервами.
  • Прийнятна валютна структура клієнтського кредитного портфелю та відсутність простроченої заборгованості за валютними кредитами. Станом на 01.10.2017 р. 96% кредитів клієнтам було надано в національній валюті, що знижує чутливість Банку до кредитних ризиків, пов’язаних з девальвацією гривні.
  • Висока якість портфелю цінних паперів. Станом на 01.10.2017 р. портфель цінних паперів Банку було представлено переважно валютними ОВДП.
  • Активний розвиток карткового бізнесу та розширення регіональної мережі Банку сприяє збереженню клієнтської бази та утриманню конкурентних позицій на ринку банківських послуг.
  • Високий рівень фінансової прозорості та інформаційної відкритості Банку, що знаходить своє відображення у детальному та комплексному розкритті інформації, необхідної для визначення кредитного рейтингу. Це дозволяє знизити ступінь невизначеності щодо фінансово-господарської діяльності Банку та якісніше оцінити його кредитоспроможність. 

Рейтинг на офіційному сайті НРА «Рюрік».

Якщо залишилися питання, телефонуйте 0 800 500 999.

Опубліковано на сайті: 20.11.2017

Джерело: http://www.prostobank.ua/spravochniki/banki/id/215
Видео дня

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо!


Следить за успехами малыша можно на канале BasketBoy TV. Подписывайтесь!