Ощадбанк реалізував онлайн-оплату адміністративних послуг на сайті міграційної служби

Нещодавно Ощадбанк розпочав співпрацю з Державною міграційною службою України.

Банком встановлено POS-термінали для здійснення оплати послуг платіжними картками в підрозділах Державної міграційної служби та паспортних сервісах  у 19 містах країни. Найбільший в державі паспортний сервіс, який відкрито в столичному універмагу «Україна», теж обслуговує Ощадбанк. Сплатити за оформлення біометричного закордонного паспорта, ID-картки громадянина України та інших документів можливо міжнародними платіжними картками будь-якого банку, в тому числі безконтактними.

Крім цього, банк реалізував можливість онлайн-оплати адміністративних послуг на сайті міграційної служби. Наразі оплатити послуги онлайн можуть мешканці Києва, та вже з листопада сервіс буде доступний для інших міст, підрозділи міграційної служби в яких підключено до електронної черги.

«З минулого року Ощадбанк працює зі ЦНАПами та Регіональними сервісними центрами, де встановлено наші термінали для оплати адмінпослуг. Тож співпраця з ДМСУ стала логічним кроком на шляху підтримки ініціатив для полегшення повсякденного життя. Сервіси, які надаються підрозділами міграційної служби, є затребуваними постійно. Тому ми вважаємо це співробітництво важливим з точки зору підвищення комфорту громадян, економії їх часу та спрощення отримання послуг», – зазначив заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.

"Запровадження електронних сервісів не лише прискорює та спрощує процес отримання громадянами адміністративних послуг, а й сприяє зниженню корупційних ризиків та знижує навантаження на працівників міграційної служби, - зазначив Голова міграційної служби України Максим Соколюк. - Минулого року ми запровадили електронну чергу та ряд інших сервісів, сьогодні починаємо впроваджувати онлайн-оплату, оскільки очевидно, що майбутнє - за цифровими технологіями".

 

Опубліковано на сайті: 20.10.2017

Джерело: http://magnats.com.ua
Видео дня

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо!


Следить за успехами малыша можно на канале BasketBoy TV. Подписывайтесь!