ПУМБ став партнером освітньої програми KSE для студентів з регіонів

ПУМБ в рамках стратегічного партнерства з Київською Школою Економіки (KSE) розпочинає підтримку освітньої програми "Таланти з регіонів".

Дана програма надає 20 стипендій для навчання на дворічній магістерській програмі з економічного аналізу у KSE для студентів з регіонів, а також покриває витрати на їх проживання в Києві. Щомісячна сума стипендії складає 1500 грн. 

«Ми віримо, що освіта – одна з основних цінностей сучасного світу. Наша ціль – надати можливість студентам регіональних українських ВИШів отримати освіту міжнародного рівня в одній з найкращих шкіл Центральної та Східної Європи. Підтримка програми «Таланти з регіонів» - наш внесок в розвиток молодого покоління українців, за якими майбутнє нашої країни», - зазначив Сергій Черненко, голова правління ПУМБ. 

Як стати студентом:

-  мати диплом бакалавра будь-якої спеціальності (спеціалізація з економіки не вимагається) вищого навчального закладу, розташованого не в Києві (якщо ви закінчуєте бакалаврат цього року, достатньо подати виписку оцінок, диплом можна надати у липні)

- мати прописку не в місті Києві

подати документи до 14 березня особисто до Київської школи економіки або на сайті apply.kse.org.ua (перелік необхідних документів)

17 березня добре скласти вступний іспит з економіки, математики та англійської мови і пройти інтерв'ю (зразки вступних іспитів). 

 Після закінчення навчання студенти отримують:

  • унікальні навички економічного, фінансового моделювання та аналізу, навички проведення наукових досліджень, високий рівень аналітичної підготовки для успішного працевлаштування на посадах як в приватному, так і державному секторах
  • ґрунтовну підготовку, яка відкриває шлях до навчання на Ph.D. програмах провідних західних університетів
  • можливість отримати диплом магістра з економіки американського університету Х’юстона

       Якщо ви хочете взяти участь у програмі "Таланти з регіонів", будь ласка, зареєструйтесь за посиланням - https://goo.gl/SwH1vu

Основне про програму:

Мова навчання: англійська

Викладачі: отримали ступінь PhD в західних університетах

Початок навчання: 1 вересня 2018 року

Термін навчання: 2 роки 

 Більш детально про програму, умови вступу та навчання можна дізнатися на сторінці програми "Таланти з регіонів".

Опубліковано на сайті: 05.02.2018

Джерело: http://www.prostobank.ua/spravochniki/banki/id/214
Пошук адвокатів по містах

Пошук юристів по містах

Пошук нотаріусів по містах

Видео дня

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо!


Следить за успехами малыша можно на канале BasketBoy TV. Подписывайтесь!