Рейтинг Кредобанку за національною шкалою підтверджено на найвищому рівні uaAAA

Українське рейтингове агентство "Експерт-рейтинг" підтвердило кредитний рейтинг Кредобанка за національною шкалою на найвищому рівні – uaAAA. Банк або борговий інструмент із рейтингом uaAAA характеризується найвищою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими банками та борговими інструментами.

При ухваленні рішення про підтвердження рейтингу рейтинговий комітет агентства керувався як прибутковою діяльністю банку (за перше півріччя 2017 р. «Кредобанк» отримав 205,1 млн. грн чистого прибутку, а його чистий комісійний та процентний дохід збільшився відповідно на 45,1% та 19,1% порівняно з аналогічним періодом 2016 р.), так і покращення якості кредитного портфелю 17 кварталів поспіль, значний запас нормативів регулятивного капіталу (Н1 і Н2), а також виконання з запасом нормативів ліквідності Н4,Н5 та Н6. Додатковим фактором, що позитивно впливав на рейтинг банку за національною шкалою, є підтримка з боку його ключового акціонера – найбільшого банку Польщі PKO Bank Polski S.A.

Позитивні результати роботи «Кредобанку» також були відзначені експертною та медійною спільнотою України, у рейтингах якої банк продовжує посідати провідні позиції. Найбільшими досягненнями банку за підсумками другого кварталу 2017 року стали: 
      • 3-тє місце у рейтингу надійності депозитів українських банків від агентства «Стандарт-Рейтинг»; 
      • 5-те місце у рейтингу стійкості українських банків від фінансового порталу «Мінфін»; 
      • 6-те місце у рейтингу найнадійніших банків України від страхового порталу «Форіншурер»; 
      • 8-ме місце у рейтингу надійності великих роздрібних банків України за версією журналу «Гроші».


«Найвищий рейтинг «Кредобанку» за національною шкалою та лідерські позиції у рейтингах медійної та експертної спільнот України підтверджують не тільки надійну роботу банку, а й його динамічний розвиток. Незважаючи на виклики зовнішнього середовища, сьогодні банк демонструє позитивну динаміку нарощення прибутку, добре забезпечений капіталом та виконує всі нормативи з ліквідності, а також всі зобов’язання перед клієнтами», – говорить голова правління ПАТ «Кредобанк» Ґжеґож Шатковскі. 

Опубліковано на сайті: 20.09.2017

Джерело: http://www.prostobank.ua/spravochniki/banki/id/186Советы юристов для граждан и бизнеса на ваш e-mail!
Пошук юристів і держорганізацій по великих містах