УКРГАЗБАНК взяв участь у Глобальному кліматичному форумі Innovate4Climate

22-24 травня 2018 року УКРГАЗБАНК взяв участь в Глобальному кліматичному форумі Innovate4Climate у Франкфурті.

Зокрема, Голова Правління Банку Кирило Шевченко виступив з доповіддю про результати та плани роботи ЕКО-банку в Україні.

Глобальний кліматичний форум Innovate4Climate організований Групою Світового банку та є майданчиком для обговорення можливостей залучення інвестицій в поліпшення клімату. У форумі взяли участь світові фінансові, ділові, технологічні та політичні лідери.

Голова Правління УКРГАЗБАНКУ представив головні досягнення Банку у фінансуванні «зелених» проектів, розповів про співпрацю з партнером - Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) та поділився амбітними планами фінустанови.

«Проекти чистої енергетики, що фінансуються нашим Банком, дозволяють Україні економити 416 мільйонів кубометрів газу на рік і скорочувати викиди вуглецю на 884 тисяч тонн, що еквівалентно 390 тисячам автомобілів, які не виїхали на українські дороги», - повідомив Кирило Шевченко.

За підтримки IFC за короткий проміжок часу УКРГАЗБАНК профінансував 334 «зелених» проектів на загальну суму близько 406 млн євро, в тому числі 95 проектів в галузі відновлюваної енергетики загальною потужністю 491 МВт.

Кирило Шевченко також анонсував приєднання УКРГАЗБАНКУ до Коаліції лідерів в області тарифікації викидів вуглецю (CPLC), завдяки чому Банк стане першим партнером Коаліції в Україні.

«Ми переконані, що вуглецеве ціноутворення є найбільш ефективним способом скорочення викидів вуглецю і стимулює інвестиції в екологічно чисту інфраструктуру та інновації з низьким вмістом вуглецю. Як фінансова установа, ми плануємо посилити фінансування проектів з меншою концентрацією вуглецю. Крім того, у нас є прекрасна можливість просувати ідеї низьковуглецевих інновацій серед компаній приватного сектора, банків і уряду з метою зміцнення політики ціноутворення на викиди вуглецю і розробки показників для оцінки кліматичних ризиків», - зазначив Голова Правління УКРГАЗБАНКУ.

Ліцензія НБУ № 123 від 06.10.2011

 

Опубліковано на сайті: 24.05.2018

Джерело: http://www.prostobiz.ua/spravochniki/banki/id/239
Пошук адвокатів по містах

Пошук юристів по містах

Пошук нотаріусів по містах

Видео дня

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо!


Следить за успехами малыша можно на канале BasketBoy TV. Подписывайтесь!