Укрсоцбанк змінив найменування на акціонерне товариство.

Укрсоцбанк змінив найменування і став приватним акціонерним товариством.

Ці зміни пов'язані з набуттям чинності Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення ведення бізнесу та залучення інвестицій емітентами цінних паперів", яким внесено зміни до Законів України "Про банки і банківську діяльність" та "Про акціонерні товариства" в частини можливості банків в Україні створюватися у формі акціонерних товариств і вимог до публічних і приватних акціонерних товариств.

Укрсоцбанк привів своє найменування і тип акціонерного товариства у відповідність до змін законодавства, у зв'язку з чим 9 серпня 2018 року найменування банку було змінено на Акціонерне товариство "Укрсоцбанк", тип акціонерного товариства – на приватне.

АТ "Укрсоцбанк" – один з найбільших банків України з міжнародним капіталом. Веде банківську діяльність вже понад 27 років відповідно до законодавства України та міжнародних стандартів фінансової діяльності.

Опубліковано на сайті: 10.08.2018

Джерело: http://www.prostobank.ua/spravochniki/banki/id/282


Пошук адвокатів по містах

Пошук юристів по містах

Пошук нотаріусів по містах

Забавное видео

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо! Посмотреть все видео малыша можно на канале BasketBoy TV