ЗАВІТАЙТЕ НА ДНІ НАРОДЖЕННЯ ВІДДІЛЕНЬ КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНКУ!

Креді Агріколь Банк запрошує на Дні народження відділень і дарує подарунки.

З 26 лютого по 2 березня завітайте у відділення банку, оформіть один із акційних продуктів* та отримайте гарантовані подарунки*: парасольки, рюкзаки та еко-сумки.  

40 відділень по всій Україні вже готуються зустрічати гостей наступного тижня. У визначений святковий день ці віділення пригощатимуть клієнтів запашною кавою та французькими круасанами. Крім того, клієнти зможуть поспілкуватися зі спеціалістами банку та отримати корисні фінансові поради в дружній атмосфері!    

«Наш банк продовжує втілювати позиціонування «Весь банк саме для Вас!». Ми докладаємо багато зусиль, щоб відділення Креді Агріколь Банку були для клієнтів місцем, де вони завжди отримають бездоганний сервіс та фінансову пораду від наших експертів. Ми розуміємо важливість живого спілкування зі співробітниками і водночас використання цифрових послуг та діджитал-елементів. Саме тому ми продовжуємо святкувати Дні народження відділень, адже цю традицію за два роки її існування високо оцінили наші клієнти», - коментує Галина Жукова, член Правління Креді Агріколь Банку, відповідальна за роздрібний бізнес, мережу та діджитал 

Чекаємо на Вас у наших відділеннях! 

*- Детальніше про умови акції (адреси відділень, дати святкових днів, перелік акційних продуктів) можна дізнатися, звернувшись до контакт-центру Креді Агріколь Банку за телефоном 0 800 30 5555 (безкоштовно з усіх телефонів в Україні) або безпосередньо до відділень, що беруть участь в акції.

Опубліковано на сайті: 19.02.2018

Джерело: http://www.prostobank.ua/spravochniki/banki/id/172
Видео дня

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо!


Следить за успехами малыша можно на канале BasketBoy TV. Подписывайтесь!