Депозитний договір

Порядок оформлення договору депозитного банківського вкладу

25.07.2014

Банк не повертає депозит. Що робити?

Сьогодні, коли в економіці країни, і в тому числі, в банківській сфері, спостерігаються кризові явища, багато вкладників банків зіткнулися з проблемою невиплати банками депозитів і відсотків за ним. Prostopravo.com.ua розбирався, як слід діяти вкладникам банків у таких випадках.

11.07.2012

Оформляємо вклад на третю особу: особливості та підводне каміння

Prosto хочете подарувати гроші друзям або родичам, але не в конверті, а у вигляді банківського вкладу? Чи плануєте накопичити кошти на депозиті для дітей чи онуків до їхнього повноліття? Про переваги і недоліки всіх способів оформлення депозиту на третю особу дізнавався Prostobank.ua

09.04.2012

Особливості одержання компенсації за депозитами Ощадбанку колишнього СРСР: інструкція для вкладника

Prosto почався ажіотаж навколо виплат компенсацій за вкладами СРСР. Про те, що робити вкладникам в умовах перевантажених телефонних ліній і перебоїв у роботі сайту Ощадбанку, а також про те, на що чекати охочим отримати компенсацію, розповідає Prostobank.ua

07.09.2011

У банк з довіреністю: п'ять відповідей на питання про особливості використання

Prosto іноді бувають ситуації, коли складно, а то й неможливо самостійно потрапити в банк і здійснити необхідні операції, наприклад, з депозитом - саме для цього вкладники, як правило, оформляють довіреність на інших осіб. Які є способи оформити довіреність, в яких випадках може знадобитися і в чому можуть проявлятися підводні камені питання - дізнавався Prostobank.ua.

23.12.2010

Що може критися в депозитному договорі

Віднести гроші в банк - тільки півсправи. Важливо отримати обіцяний відсоток. А щоб в кінці терміну вас не чекав неприємний сюрприз, прочитайте всі пункти договору з банком.


Видео дня

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что случилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо!