Договір поруки

Порядок укладання і оформлення договору поруки в Україні

14.11.2013

Договір поруки: предмет, права та обов'язки сторін, умови припинення

Що таке поручительство, чим воно загрожує, як його припинити з'ясовував Prostopravo.com.ua. Досить часто банки однією з умов надання кредиту висувають вимоги щодо його додаткового забезпечення, якщо, наприклад, рівень доходів позичальника не досить високий для гарантування повернення кредиту, або вік позичальника наближається до пенсійного, що ставить під загрозу виплату кредиту після виходу позичальника на пенсію. У таких випадках, банки пропонують знайти потенційному позичальникові людину (або кількох), яка б погодилась виступити поручителем за кредитом.

06.05.2011

Коли поручитель може не платити чужий борг

Чого варте прислів'я "Добра добувши, кращого не шукай", на власному досвіді дізналися українці, які ставали поручителями за боргами інших. За оцінками експертів, кожен десятий кредит у 2006-2008 рр. надали під гарантії третіх осіб. І якщо боржник виявився ненадійним, банкіри і колектори вимагали від поручителів розплати за позикою і навіть намагалися відчужити їхнє майно, щоб погасити борг. Озброївшись прикладами справ з Єдиного реєстру судових рішень, ми вивчали, за яких випадків можна уникнути розплати за чужим боргом.

24.12.2010

Угода дорожча за гроші, але не для поручителів. Що робити, коли банк забирає ваше майно за чужим кредитом

З юридичного боку поручительство за чужим кредитом — це загроза виконати договір не лише за боржника, а й за іншого поручителя, нерідко це втрата власного майна.
Видео дня

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что случилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо!