Публічна кадастрова карта України

Ресурс можна знайти одразу за двома адресами http://map.land.gov.ua/kadastrova-karta и http://www.map.dazru.gov.ua/kadastrova-karta. При цьому карти абсолютно однакові, оскільки обидва посилання ведуть на офіційний сайт, створений Державним агентством з земельних ресурсів України. Загальний вигляд ресурсу такий:

Пошук на Публічній земельно-кадастровій карті України можна здійснювати, головним чином за кадастровим номером земельної ділянки. Для цього необхідно в рядку пошуку ввести кадастровий номер ділянки:

Окремо можна організувати пошук за регіоном (Київ, Донецька, Одеська, Харківська, Дніпропетровська, Запорізька, Тернопільська, Львівська області і т.д.), скориставшись сервісом зліва від мапи.

На самій мапі передбачені сервіси, завдяки яким можна збільшити масштаб мапи до конкретної земельної ділянки (кнопка «+»)  або зменшити масштаб мапи (кнопка «-»), розрахувати відстань між об’єктами, обраними користувачем на мапі, а також розрахувати площу обраної користувачем території.

При наведенні курсора на певну ділянку та натисканні кнопки «довідка», на екрані з’являється інформація про дану земельну ділянку (кадастровий номер, регіон розташування, площа, форма власності).

Зовнішній вид мапи можна змінювати за допомогою кнопки «Шари»:

Опубліковано на сайті: 04.04.2014

Автор: Дмитро Гутгарц

Джерело: http://www.prostopravo.com.ua/


Рекомендуем