Новини компаній

06.06.2017

Альфа-Банк Україна: У Львові відбудеться матч пам’яті Андрія Баля у рамках Alfa Jazz Fest

26 червня 2017 року у Львові відбудуться одразу 4 футбольні події на честь відомого львівського футболіста Андрія Баля.

06.06.2017

Кредобанк: Розпочато черговий сезон "Кіно в парку з KredoBank"

2 червня 2017 року відбувся перший безкоштовний кіносеанс у рамках соціального проекту "Кіно в парку з KredoBank", який започатковано минулого року "Кредобанком" спільно з Парком Культури та відпочинку ім. Богдана Хмельницького. Як і минулого року, кінопокази відбуватимуться на галявині перед головним входом у Парк культури у Львові кожної п’ятниці, суботи та неділі.

05.06.2017

Укрсоцбанк: У Львові відбудеться матч пам’яті Андрія Баля у рамках Alfa Jazz Fest

26 червня 2017 року у Львові відбудуться одразу 4 футбольні події на честь відомого львівського футболіста Андрія Баля.

02.06.2017

БТА Банк: Акція "Відкривати нові країни – БЕЗЦІННО"

БТА Банк запрошує власників платіжних карток Masterсard® долучитися до акції "Відкривати нові країни – БЕЗЦІННО" за програмою лояльності Masterсard® Більше.

02.06.2017

УНІКА Україна відзначає значне зростання в 1-му кварталі 2017 року

Небанківська фінансова група "УНІКА Україна", в яку входять страхові компанії "УНІКА" і "УНІКА Життя", почала 2017 рік з значного зростання страхових премій в 1-му кварталі. Зростання премій по групі склало 94,7%.

02.06.2017

Банк Кредит Дніпро: Експерт про те, як банки ще до видачі кредиту ідентифікують проблемних позичальників

Без експертизи людиною жоден комп’ютер, ґрунтуючись на базах даних, не зможе заздалегідь на 100% розпізнати проблемного позичальника. Верифікація клієнтів, які бажають оформити кредит у банку, повинна бути комплексною, адже наразі математичні алгоритми не замінять інтуїцію людини і розуміння людських якостей, поведінки й характеру.

01.06.2017

Укрсоцбанк дарує незабутню літню відпустку за розрахунки карткою

У червні Укрсоцбанк дарує своїм клієнтам унікальний подарунок – кожен власник платіжної картки банку має нагоду виграти сертифікат номіналом 50 000 грн для незабутньої літньої відпустки.

01.06.2017

В мобільному банку Alfa-Mobile Ukraine відтепер можна встановити PIN-код на картку

Клієнти Альфа-Банку Україна відтепер можуть встановити PIN-код на нову карткубезпосередньов мобільному банку Alfa-Mobile Ukraine, тоді як раніше потрібно було телефонувати в контакт-центр та проходити декілька кроків ідентифікації.

30.05.2017

Альфа-Банк Україна і Укрсоцбанк пропонують клієнтам оновити електронні адреси для комунікації

Альфа-Банк Україна і Укрсоцбанк просять своїх клієнтів оновити електронні адреси для банківських розсилок. Це можна зробити у відділеннях банку, в інтернет-банку "My Alfa Bank".

29.05.2017

Сash back до 10% для нових власників кредитної картки Максимум від Альфа-Банку Україна

Альфа-Банк Україна при оформленні кредитної картки Максимум пропонує подвійний cash back за розрахунки в перші 30 днів: 10% - в кафе і ресторанах; 6% - на автозаправних станціях; 4% - в супермаркетах.

29.05.2017

Ощадбанк є абсолютним лідером за приростом мережі торгових терміналів

У першому кварталі 2017 року Ощадбанк найактивніше з усіх банків розвивав інфраструктуру торгових терміналів. За офіційними даними Національного банку України кількість терміналів Ощадбанку в торговельній мережі зросла майже на 4,2 тисячі одиниць (наступний – Райффайзен Банк Аваль із зростанням термінальної мережі на 2 тисячі одиниць). Банк посідає друге місце на ринку еквайрингу в Україні з часткою ринку 14,5%. Його еквайрингова мережа перевищує 30 тисяч POS-терміналів.

29.05.2017

Нехай збуваються мрії: до Міжнародного дня захисту дітей Банк Кредит Дніпро проводить дитячий конкурс малюнка

Банк Кредит Дніпро напередодні Міжнародного дня захисту дітей проводить конкурс у соціальній мережі Facebook і пропонує тим, хто підписаний на сторінку, в коментарі під постом про цей проект завантажити малюнок своєї дитини, молодшого брата або сестри, племінника та ін.

29.05.2017

Укрсоцбанк та Альфа-Банк Україна пропонують клієнтам оновити електронні адреси для комунікації

У зв'язку з введенням в дію указу Президента України про "Застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів" Укрсоцбанк та Альфа-Банк Україна просять своїх клієнтів оновити електронні адреси, домени яких входять до санкційного списку, для запобігання труднощів при використанні сервісів/послуг банків.

29.05.2017

"Кредобанк" розширює можливості Інтернет-банкінгу для фізичних осіб "КредоДайрект"

"Кредобанк" розширює можливості системи Інтернет-банкінгу для фізичних осіб "КредоДайрект". Відтепер користувачі системи мають змогу миттєво блокувати свої платіжні карти без дзвінка на гарячу лінію, а також поповнювати картки безпосередньо з системи та активовувати нові платіжні карти без візиту до банкомату.

29.05.2017

Експерт Банку Кредит Дніпро про процедуру банкрутства в Україні: чинна процедура дозволяє великим боржникам за безцінь викупити своє майно

За даними Нацбанку, до кінця I кварталу кредитний портфель українських банків становив 985 млрд грн. Із цієї суми близько половини – проблемні активи. Відповідно до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", який регулює процедуру банкрутства, необхідність проведення незалежної оцінки при продажу активів не передбачена.


Простоправо ТВ