Пенсійна реформа

Пенсійна реформа та пенсійне законодавство, закони України: огляд і обговорення останніх новин та основних змін

29.07.2014

Достроковий вихід на пенсію за віком в Україні

В Україні встановлено єдиний вік для виходу на пенсію, як для чоловіків, так і для жінок, - 60 років. У той же час, у деяких випадках українці мають право вийти на пенсію до досягнення цього віку. Подробиці дізнавався Prostopravo.com.ua.

02.04.2012

Про надбавку до пенсії для дітей війни

Питання визначення розміру і виплати надбавок дітям війни є одним з найбільш заплутаних і неоднозначних у вітчизняному пенсійному законодавстві. Розібратися в цьому питанні спробував Prostopravo.com.ua.

07.10.2011

Основні моменти пенсійної реформи в поясненнях і розрахунках

Набрання чинності Законом України "Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи" (далі - Закон 3668 - IV) ми чекали майже все літо. І, нарешті, це сталося. Закон набув чинності 1 жовтня цього року. Прийшов час розкласти все "по поличках" і з'ясувати, які зміни чекають пенсійну систему України і, найголовніше, як це відіб'ється на пересічних громадянах.

27.05.2011

Розмір пенсій і виплата лікарняних відтепер не залежить від трудового стажу

Часто людина помиляється, наївно вважаючи, що все на світі саме так, як вона вважає. Але якщо деякі теорії (скажімо, щодо створення світу і будови всесвіту) не призводять до жодних негативних наслідків, то незнання або ігнорування деяких правових нюансів нашого буття може призвести, зокрема, до фінансових негараздів.

09.02.2011

Пенсійна псевдореформа: пенсію урізати, декого її позбавити, пенсійний вік підвищити

22 грудня 2010 р. Мінсоцполітики оголосило про початок громадського обговорення законопроекту про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи. Чиновники запросили громадськість взяти участь у дискусії. Ось тільки текст відповідного законопроекту № 7455 був зареєстрований у парламенті ще 13 грудня, а став доступний для ознайомлення на сайті Верховної Ради лише з 21 грудня 2010 р.


Видео дня

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что случилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо!