Розрахунок та оформлення пенсій

Порядок розрахунку та оформлення пенсії в Україні

21.07.2017

П'ять причин, чому українці не будуть отримувати пенсій

Проведення пенсійної реформи є однією з ключових умов Міжнародного валютного фонду. Як відомо, Кабінет Міністрів уже затвердив відповідний законопроект і вніс його на розгляд парламенту. Правда, Верховна Рада не поспішає з прийняттям рішення, хоча її до цього спонукають і посли країн G7 в Україні. Проаналізуємо, що ж зміниться в соціальному забезпеченні, якщо нардепи все ж дослухаються до закликів з-за кордону.

21.11.2012

Як перейти на інший вид пенсії

Prostopravo вже писав про те, які види пенсій існують в Україні, і про те, що кожен може вибрати один із них, якщо за законом він має право відразу на кілька видів пенсійного забезпечення. Трапляється, що право на інший, більш вигідний вид пенсії, людина набуває з часом. Скажімо, отримуючи пенсію з інвалідності, набуває право на пенсію за віком, або пенсіонер за віком набуває право на пенсію за втрати годувальника. Про те, як здійснюється перехід від одного виду пенсії на інший, розповість Prostopravo.com.ua

16.07.2012

Особливості призначення і виплати наукових пенсій в Україні

Одним із видів пенсій, що виплачують в Україні, є пенсії науковим і науково-педагогічним працівникам згідно з Законом України "Про наукову і науково-технічну діяльність". Особливості призначення і виплати наукових пенсій дізнавався Prostopravo.com.ua

05.04.2012

Пенсії за вислугу років працівникам освіти та охорони здоров'я

Як відомо, є категорії працівників, які мають право раніше піти на пенсію, до досягнення пенсійного віку. Сьогодні Рrostopravo.com.ua дізнавався, за яких умов можуть іти на пенсію за вислугою років педагоги і медичні працівники.

23.03.2011

Нарахування пенсії: куди йти і до кого звертатися

Попри те, що про пенсію більшість замислюється ще на початку своєї трудової діяльності, коли приходить час, постають питання, так би мовити, практичного характеру. Приміром, як оформити пенсію, як не помилитися з коефіцієнтом, коли і куди звернутися за нарахуванням та ін. Ми вирішили допомогти майбутнім пенсіонерам і надати їм деякі роз'яснення щодо оформлення пенсії.

23.12.2010

Підраховуємо, яку пенсію ми заслужили

Багато українців замислюються, яким буде розмір їхньої пенсії, коли вони вийдуть на заслужений відпочинок. Prostobank.ua показав на прикладі середньостатистичної українки, від чого насправді залежить розмір пенсії.
Видео дня

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо!


Следить за успехами малыша можно на канале BasketBoy TV. Подписывайтесь!