Пропонуємо вашій увазі підбірку статей, які описують, як в Україні здійснюється оподаткування нерухомості, які податки треба платити при купівлі продажу нерухомості фізичним особам.

Податки / Податок на нерухомість

12.07.2013

Податок на нерухомість. Перезавантаження

4 липня 2013 року парламент таки ухвалив законопроект № 2405 про внесення змін до Податкового кодексу та інших законів України щодо об'єктів нерухомості, яким, зокрема, були внесені істотні зміни в порядок нарахування і сплати податку на нерухомість для фізичних осіб. Якщо закон буде підписаний Президентом, він набуде чинності вже на наступний день після його опублікування. Про основні моменти сплати податку на нерухомість з урахуванням останніх змін розповість Prostopravo.com.ua

01.02.2013

Податок на нерухомість у питаннях і відповідях

1 січня цього року набрали сили норми Податкового кодексу України, що регулюють сплату податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, а граничний термін подання декларації з податку на нерухоме майно юридичних осіб за 2013 рік закінчується вже сьогодні, 1 лютого 2013 року. Водночас кількість запитань від платників податків щодня зростає. І не дивно, адже рік відстрочення, який узяв законодавець для набуття статтею 265 ПКУ чинності, так і не був витрачений на вирішення суперечливих моментів, пов'язаних із запровадженням нового податку. Відповісти на актуальні запитання читачів спробував Prostopravo.com.ua

26.12.2012

Податок на нерухоме майно: платники, ставки, база оподаткування, порядок сплати

1 січня 2013 року набирають сили норми Податкового кодексу України, що регулюють порядок нарахування і сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Prostopravo.com.ua вирішив з'ясувати, хто, за якими ставками і в якому порядку платитиме податок на нерухомість у 2013 році.

02.03.2011

Оподаткування операцій з нерухомістю в Україні

Останнім часом широко обговорюється тема запровадження нового податку на нерухомість (Які податки на нерухомість потрібно буде платити за нового Податкового кодексу). Однак не варто забувати, що, як і раніше, оподатковуються також операції, пов'язані з відчуженням нерухомості, а також її орендою. Хто, скільки, коли і кому платить прибутковий податок з операцій з нерухомістю, з'ясовував портал Prostopravo.

Error?

Please wait, updating ...

All fields are required:
Comment box must be filled, when it comes to numbers and other data, such as tariffs. Otherwise, the data will not be scanned.

Уважаемые посетители!

На сайте размещена информация об услугах банков Украины.

Для получения актуальной информации об услугах банков России перейдите на сайт Bankchart.ru

Спасибо, что читаете наши сайты!