Всі новини

22.12.2018

Плата за землю

Будучи власником або користувачем земельної ділянки в Україні будь-яка фізична або юридична особа автоматично стає платником такого виду податку, як земельний податок. Втім, деякі категорії щасливчиків від сплати цього податку відповідно до Податкового Кодексу звільняються (наприклад, пенсіонери).

15.12.2018

Оренда нерухомості

Зразки типового договору оренди нерухомості, квартири, нежитлового та житлового приміщення, житла в Україні. Поради, як правильно орендувати квартиру.

15.12.2018

Податок на доходи фізичних осіб

Податок на доходи, зарплату фізичних осіб, пенсію працюючих пенсіонерів: розмір ставки, пільги, порядок утримання і терміни сплати ПДФО в Україні

12.12.2018

Податок на нерухомість

Як платити податок на нерухомість в Україні з житлової нерухомості, квартири, будинку фізичним особам (в тому числі пенсіонерам): нове в системі оподаткування нерухомого майна, порядок і терміни сплати.

11.12.2018

Нові обмеження при розрахунках готівкою в Україні

5 січня 2018 року набула чинності Постанова Правління Національного банку України «Про затвердження Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні», якою скасовано всі Постанови щодо обмежень при розрахунках готівкою в національній валюті, що діяли раніше

09.12.2018

Як оформити пенсію переселенцям із зони АТО?

Як оформити і відновити виплату пенсій переселенцям, як вона нараховується дізнавався Prostopravo.com.ua.

09.12.2018

Недержавне пенсійне страхування

Недержавне пенсійне страхування та НПФ: добровільне накопичувальне страхування пенсій в Україні

09.12.2018

Що таке індексація пенсій, і яким чином її повинні проводити?

Prostopravo розповість, що таке індексація пенсії і в якому порядку вона проводиться для працюючих і непрацюючих пенсіонерів, а також, про те, як впливає на розмір пенсії збільшення прожиткового мінімуму. Дізнайтеся більше про підвищення пенсії шляхом індексації.

09.12.2018

Пенсійна реформа

Пенсійна реформа в Україні: зміни для жінок і чоловіків, шахтарів, інвалідів

09.12.2018

Новий механізм нарахування пенсій чорнобильцям

Порядок призначення пенсій постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи затверджено Постановою Кабінету Міністрів №1210 від 23.11.2011 року. Prostopravo.com.ua розповість про розрахунок, оформлення, розміри пенсії ліквідаторам ЧАЕС.

09.12.2018

Перерахунок пенсії в Україні

Prostopravo розповідає яким чином проводиться перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам, як перераховується пенсія у зв'язку зі змінами прожиткового мінімуму і індексацією.

09.12.2018

Пенсійний стаж

Страховий, пенсійний і трудовий стаж в Україні: що входить, як розраховується коефіцієнт стажу для пенсії для жінок і чоловіків

09.12.2018

Тимчасова допомога пенсіонерам, які не мають необхідного стажу для виплати пенсії

Prostopravo розповість: хто має право на виплату тимчасової допомоги, в якому розмірі вона виплачується, куди і з якими документами слід звертатися для виплати допомоги особам, які досягли пенсійного віку, але не мають необхідного стажу для призначення соціальної пенсії.

09.12.2018

Умови виходу на пільгову пенсію

З 1 квітня 2015 року змінилися умови виходу на пільгову пенсію в Україні. Хто і за яких обставин зможе оформити пенсію на пільгових умовах дізнавався prostopravo.

09.12.2018

Пенсія по інвалідності: умови, розміри, терміни

Prostopravo.com.ua розповідає про нарахування та оформленні пенсії по інвалідності. Ми розповімо про розмір, особливості призначення і виходу на пенсію інвалідам 1, 2 і 3 груп. Ви дізнаєтеся, як правильно оформити інвалідність в Україні, які документи для цього потрібні.

Не пропустіть нові статті!Пошук адвокатів по містах

Пошук юристів по містах

Пошук нотаріусів по містах