Проект Трудового кодексу

Проект нового чинного Трудового кодексу України: коментарі експертів, останні новини та зміни

22.05.2013

Порядок звільнення згідно з проектом Трудового кодексу

Продовжуючи аналізувати проект Трудового кодексу під реєстраційним номером 2902, сьогодні поговоримо про підстави і порядок припинення трудового договору. Отже, що зміниться в порядку звільнення працівників, якщо проект Трудового кодексу ухвалять.

20.05.2013

Аналізуємо проект Трудового кодексу: працевлаштування і трудовий договір

Prostopravo продовжує аналіз проекту Трудового кодексу, зареєстрованого у Верховній Раді під номером 2902. Сьогодні поговоримо про те, що нового пропонують автори щодо прийняття на роботу і укладення трудового договору

16.05.2013

Аналізуємо проект нового Трудового кодексу: загальні положення

24 квітня 2013 року у Верховній Раді був зареєстрований черговий проект Трудового кодексу під номером 2902, поданий народними депутатами Стояном О. М. та Сухим Я. М. Оскільки цей проект має всі шанси бути ухваленим, Prostopravo.com.ua вирішив присвятити його аналізу цикл статей. Сьогодні зупинимося на загальних положеннях проекту нового Трудового кодексу

10.02.2011

Вирішення трудових суперечок за КЗпП та проектом Трудового кодексу: порівняльний аналіз

Порядок вирішення індивідуальних трудових суперечок на законодавчому рівні врегульовано главою XV Кодексу законів про працю України від 10.12.1971 р. № 322-VIII з подальшими змінами і доповненнями (надалі — КЗпП). Проект Трудового кодексу від 10.12.2009 р. № 1108 (надалі — Проект ТК), поданий на розгляд Верховної Ради України у другому читанні, містить Книгу ІX, присвячену індивідуальним трудовим суперечкам.

07.02.2011

Проект Трудового кодексу: загальний огляд

Перш ніж розпочати докладну характеристику Проекту Трудового кодексу (Проект ТК), слід визнати, що з його ухваленням трудове законодавство істотно оновиться і значною мірою відповідатиме сучасним реаліям. Однак після першого ознайомлення з Проектом ТК залишається, щонайменше, подвійне враження.

Не пропустіть нові статті!Пошук адвокатів по містах

Пошук юристів по містах

Пошук нотаріусів по містах