Робочий день

Робочий день на підприємстві та його види: повний, неповний, нормований, ненормований, скорочений

16.06.2014

Робочий час: повний, скорочений, неповний робочий день, надурочні роботи, робота у вихідні та святкові дні

Prostopravo розкаже скільки має складати нормальна тривалість робочого дня та тижня, хто і в яких випадках має право на скорочений або неповний робочий день, які гарантії надаються робітникам, залученим до надурочних робіт, робіт у вихідні та святкові дні або робіт у нічний час.

10.09.2012

Особливості роботи за сумісництвом в Україні

У Кодексі законів про працю йдеться, що кожен працівник має право реалізувати свої здібності до продуктивної праці шляхом укладення трудового договору на одному або одночасно на декількох підприємствах, в установах, організаціях, якщо інше не передбачено законодавством, колективним договором або угодою сторін. Така робота на кількох підприємствах і є роботою за сумісництвом. Як оформити працівника-сумісника, скільки годин на день він має працювати, коли слід відправити його у відпустку, в яких випадках можна звільнити — ось питання, які турбують роботодавця. Особливості роботи за сумісництвом в Україні досліджував Prostopravo.com.ua

13.01.2011

Ненормований робочий час: правове регулювання ненормованого робочого дня

Ненормований робочий час — це питання, яке досить часто постає перед претендентами під час працевлаштування. Зазвичай про існування на підприємстві ненормованого робочого часу попереджають ще на стадії співбесіди.

Не пропустіть нові статті!Пошук адвокатів по містах

Пошук юристів по містах

Пошук нотаріусів по містах