Робочий день

Робочий день на підприємстві та його види: повний, неповний, нормований, ненормований, скорочений

16.06.2014

Робочий час: повний, скорочений, неповний робочий день, надурочні роботи, робота у вихідні та святкові дні

Prostopravo розкаже скільки має складати нормальна тривалість робочого дня та тижня, хто і в яких випадках має право на скорочений або неповний робочий день, які гарантії надаються робітникам, залученим до надурочних робіт, робіт у вихідні та святкові дні або робіт у нічний час.

10.09.2012

Особливості роботи за сумісництвом в Україні

У Кодексі законів про працю йдеться, що кожен працівник має право реалізувати свої здібності до продуктивної праці шляхом укладення трудового договору на одному або одночасно на декількох підприємствах, в установах, організаціях, якщо інше не передбачено законодавством, колективним договором або угодою сторін. Така робота на кількох підприємствах і є роботою за сумісництвом. Як оформити працівника-сумісника, скільки годин на день він має працювати, коли слід відправити його у відпустку, в яких випадках можна звільнити — ось питання, які турбують роботодавця. Особливості роботи за сумісництвом в Україні досліджував Prostopravo.com.ua

13.01.2011

Ненормований робочий час: правове регулювання ненормованого робочого дня

Ненормований робочий час — це питання, яке досить часто постає перед претендентами під час працевлаштування. Зазвичай про існування на підприємстві ненормованого робочого часу попереджають ще на стадії співбесіди.
Видео дня

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо!


Следить за успехами малыша можно на канале BasketBoy TV. Подписывайтесь!