Трудовий договір

Трудовий контракт в Україні: порядок укладання, оформлення та реєстрації трудового договору з працівником

18.04.2012

Колективний договір: поняття, сторони, порядок укладення та відповідальність

Як роботодавцям, так і найманим працівникам prosto необхідно знати, що таке колективний договір, хто його укладає, які відносини він регулює і хто стежить за його виконанням. Ці та інші питання досліджував Prostopravo.com.ua

17.05.2011

Трудовий договір в Україні

Трудовий договір є основним документом, який регулює відносини працедавця та працівника, їхні права та зобов'язання. Згідно зі ст. 21 КЗпП і трудовим договором, працівник зобов'язується виконувати роботу, передбачену договором, з дотриманням внутрішнього трудового розпорядку, а працедавець зобов'язується виплачувати працівникові заробітну плату і забезпечувати умови праці, необхідні для виконання роботи, передбачені законодавством про працю, колективним договором та угодою сторін.

13.05.2011

Як в Україні узяти на роботу іноземця

Проблема пошуку і утримання кваліфікованих кадрів сьогодні надто актуальна. Більшість далекоглядних компаній витрачають величезні ресурси на послуги рекрутингових агенцій, на інструменти матеріального і нематеріального стимулювання персоналу. І трапляється так, що навіть цих зусиль не вистачає для залучення хорошого працівника, який би виконував і перевиконував плани працедавця. Принаймні не завжди такого робітника вдається знайти в Україні.
Простоправо ТВ