Трудовий договір

Трудовий контракт в Україні: порядок укладання, оформлення та реєстрації трудового договору з працівником

15.09.2017

Новий порядок отримання дозволу на працевлаштування іноземців: умови, документи, терміни, вартість, підстави для відмови та скасування

З 27 вересня 2017 року набирає чинності Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо усунення бар'єрів для залучення іноземних інвестицій". Законом внесено зміни до чинного Закону "Про зайнятість населення" в частині одержання роботодавцями дозволів на працевлаштування іноземних фахівців. Так, умови отримання дозволу, а також його терміни і вартість будуть залежати від того, до якої категорії відноситься іноземний працівник, встановлені розміри мінімальної заробітної плати для іноземців, умови роботи за сумісництвом та інше. Про нові правила отримання дозволів на працевлаштування іноземців розповість prostopravo.

18.04.2012

Колективний договір: поняття, сторони, порядок укладення та відповідальність

Як роботодавцям, так і найманим працівникам prosto необхідно знати, що таке колективний договір, хто його укладає, які відносини він регулює і хто стежить за його виконанням. Ці та інші питання досліджував Prostopravo.com.ua

17.05.2011

Трудовий договір в Україні

Трудовий договір є основним документом, який регулює відносини працедавця та працівника, їхні права та зобов'язання. Згідно зі ст. 21 КЗпП і трудовим договором, працівник зобов'язується виконувати роботу, передбачену договором, з дотриманням внутрішнього трудового розпорядку, а працедавець зобов'язується виплачувати працівникові заробітну плату і забезпечувати умови праці, необхідні для виконання роботи, передбачені законодавством про працю, колективним договором та угодою сторін.

13.05.2011

Як в Україні узяти на роботу іноземця

Проблема пошуку і утримання кваліфікованих кадрів сьогодні надто актуальна. Більшість далекоглядних компаній витрачають величезні ресурси на послуги рекрутингових агенцій, на інструменти матеріального і нематеріального стимулювання персоналу. І трапляється так, що навіть цих зусиль не вистачає для залучення хорошого працівника, який би виконував і перевиконував плани працедавця. Принаймні не завжди такого робітника вдається знайти в Україні.

Не пропустіть нові статті!Пошук адвокатів по містах

Пошук юристів по містах

Пошук нотаріусів по містах