Відповідальність працівника

Дисциплінарна і матеріальна відповідальність працівників за порушення охорони праці, трудової дисципліни

26.06.2012

Договір про повну матеріальну відповідальність: коли, з ким, на яких умовах

Всі робітники мають дбайливо ставитися до майна роботодавця, а якщо через їхню провину підприємству завдано збитків — відшкодувати їх. Трудовим законодавством відповідальність працівника обмежена розміром середнього місячного заробітку. Утім в деяких випадках працівник зобов'язаний відшкодувати збиток, завданий організації в повному обсязі. Приміром, якщо з ним укладений договір про повну матеріальну відповідальність. В яких випадках і на яких умовах може бути укладений такий договір, дізнавався Prostopravo.com.ua

17.03.2011

Особливості виплати допомоги з безробіття

Стабільність і добробут — величини непостійні, особливо під час економічних спадів і зростання цін. І простим людям, які не мають мільйонних статків, розкішних яхт і вілл, доводиться лавірувати і виживати в цих умовах. Однак не завжди талант, здібності чи працьовитість можуть захистити від безробіття.

01.02.2011

Вимагатимуть сповна! Про особливості повної матеріальної відповідальності працівника

Трудове законодавство є таким гуманним, соціальним і "радянським", що працедавці не надто поспішають його застосовувати. Масла до вогню додають і податкові наслідки трудових відносин.
Видео дня

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо!


Следить за успехами малыша можно на канале BasketBoy TV. Подписывайтесь!