Відпустка

Відпустка та її види: порядок оформлення декретної, основної щорічної і додаткової, відпустки за власний рахунок

18.08.2016

Надання додаткових щорічних відпусток за роботу на комп'ютері.

В наш час, коли фактично кожен співробітник компанії, що знаходиться в офісі, використовує у своїй роботі персональний комп'ютер, все частіше піднімається питання про необхідність надання таким працівникам додаткових відпусток у зв'язку з їх роботою на комп'ютерах. Prostopravo з'ясовував, чи справді кожен працівник, який використовує на своєму робочому місці комп'ютер може розраховувати на додаткову відпустку у зв'язку з особливими умовами праці.

13.05.2014

Час відпусток: кому , коли і на скільки надається щорічна відпустка в Україні

Наближається час відпусток і prostopravo вирішив нагадати своїм читачам про розрахунок днів відпустки: хто, коли і на який термін може піти в оплачувану щорічну чергову і додаткову відпустку згідно з нормами чинного трудового законодавства .

03.07.2012

Додаткова відпустка працівникам: види, терміни, порядок надання

Кожен найманий працівник має право на щорічний відпочинок. Однак крім основної щорічної відпустки, яку надають усім, є ще додаткова, для деяких категорій працівників. Хто має право на додаткову відпустку, скільки вона триває та яким чином її надають, дізнавався Prostopravo.com.ua

27.04.2011

Право на відпочинок (Частина 2)

У першій частині статті про право працівників на відпочинок ми говорили про щорічні відпустки. Тепер Prostopravo.com.ua вирішив розібратися, хто може розраховувати на додаткове дозвілля.

19.04.2011

Право на відпочинок (Частина 1)

Наближається час літніх відпусток, а також улюблений час відпочинку багатьох українців — травневі свята. Prostopravo.com.ua вирішив з'ясувати, хто має право на відпустку в Україну, відпустка якої тривалості і на яких умовах має бути надана працівникові, відповідно до українського законодавства.

Не пропустіть нові статті!Пошук адвокатів по містах

Пошук юристів по містах

Пошук нотаріусів по містах