Заробітна плата

Зарплата в Україні: порядок нарахування, розрахунку і виплати заробітної плати на підприємствах

17.09.2012

Суміщення професій і посад: коли, як і почім

На що лише не підуть українці, щоб заробити більше грошей. І працювати на декількох роботах відразу, і виконувати посадові обов'язки тимчасово відсутнього колеги. Саме про останні можливості поговоримо сьогодні. Prostopravo.com.ua з'ясовував, в яких випадках можливе суміщення декількох посад на одному підприємстві, як має оплачуватися і оформлятися

28.04.2011

За зарплату в конвертах — штраф 34 тис. грн. Про правові наслідки легалізації заробітних плат в Україні

Уряд розробив три законопроекти, які допоможуть легалізувати виплату заробітних плат в Україні. Ідейний натхненник цих ініціатив, який активно бореться за їхню реалізацію, віце-прем'єр-міністр України, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко наголошує: "20 років всі говорили, що це слід робити. Місяць тому я звернувся до опозиції, профспілок з листами про те, щоб вони надали свої пропозиції, але ніхто не відповів. Зараз ми пропонуємо свої документи". За його словами, фонд заробітної плати після ухвалення запропонованих законів може зрости щонайменше на 60-70 млрд грн — до 440-450 млрд грн.

02.02.2011

Новий закон про зарплату: коли працедавець зобов'язаний заплатити за грудень

Праця повинна оплачуватися у жорстко визначені терміни. Минулого тижня всі працівники країни мали отримати аванс за листопад. Що змінилося у законодавстві і якою може бути відповідальність через недотримання термінів оплати праці, пояснює експерт.

Не пропустіть нові статті!Пошук адвокатів по містах

Пошук юристів по містах

Пошук нотаріусів по містах