Звільнення з роботи

Порядок оформлення і виплати при звільненні працівників з роботи за згодою сторін, за власним бажанням, при скороченні штату відповідно до КЗпП

22.08.2012

Підстави для розірвання трудового договору в Україні

Найчастіше трудовий договір з працівником припиняється внаслідок його звільнення за власним бажанням або за ініціативи роботодавця. Однак існують інші підстави для розірвання трудового договору, про які українці навіть не підозрюють. Prostopravo.com.ua вирішив розібратися, в яких випадках може бути розірваний трудовий договір з працівником.

11.04.2011

Що корисно знати про звільнення

"Інакше будеш звільнений за статтею!" Це, напевно, найдієвіша фраза для робітника, якого "чемно" просять написати заяву "за власним бажанням".

07.04.2011

Проблеми, які виникають під час припинення повноважень директора

Питання звільнення керівника є досить актуальним для власників українських підприємств. Одна з основних проблем припинення повноважень керівника полягає в тому, що це питання перебуває у площині регулювання як трудового, так і корпоративного права.

17.03.2011

Особливості виплати допомоги з безробіття

Стабільність і добробут — величини непостійні, особливо під час економічних спадів і зростання цін. І простим людям, які не мають мільйонних статків, розкішних яхт і вілл, доводиться лавірувати і виживати в цих умовах. Однак не завжди талант, здібності чи працьовитість можуть захистити від безробіття.

Не пропустіть нові статті!Пошук адвокатів по містах

Пошук юристів по містах

Пошук нотаріусів по містах