Захист прав ІВ

Захист прав інтелектуальної власності і суміжних прав в Україні

12.05.2014

Режим об'єктів інтелектуальної власності в Криму

При обговоренні юридичних колізій , що виникли в результаті двоїстого правового статусу Республіки Крим , з поля зору вислизають багато тем , які не є першочерговими . Однією з них є правовий статус об'єктів інтелектуальної власності компаній і осіб, які є " резидентами Криму" ( для спрощення мови пропонуємо використовувати цей умовний термін) . Проте , рано чи пізно суб'єктам , які ведуть в Криму господарську діяльність , доведеться звернути увагу на цю проблему.

03.03.2011

Не ставтеся до України як до держави третього світу (Думка експерта)

Захищаючи інтелектуальну власність в Україні, бізнес має декілька проблем. Перша — це недосконалість вітчизняного законодавства, нестикування законів.

14.02.2011

Визначення розміру моральної шкоди, завданої юридичній особі

XXI століття — це ера інформаційних відносин, Інтернету, телебачення, друкованих ЗМІ, радіо. Нові засоби масової інформації, нові способи поширення інформації актуалізували проблеми захисту від завдання моральної шкоди. Серед інших проблем цієї теми важливе місце посідає питання визначення розміру моральної шкоди, завданої юридичній особі, а також доведення її розміру в суді.

12.01.2011

Як захистити бренд від несумлінних конкурентів

Великою проблемою сьогодні є недобросовісна реєстрація знаків для товарів і послуг та промислових зразків. Варто сказати, що ця проблема властива лише для ринків країн СНД, а основними передумовами її існування є неврегульованість варіантів захисту від таких реєстрацій та відсутність ефективної системи відповідальності за ці дії.Советы юристов для граждан и бизнеса на ваш e-mail!
Пошук юристів і держорганізацій по великих містах