Ліквідація ПП

Ліквідація та банкрутство приватного підприємства (ПП, СПД)

16.03.2011

Нюанси процедури банкрутства в Україні

Бажання держави ускладнити життя підприємцям невиліковне. І наявність потужного апарату, наділеного правом видавати обов'язкові акти, дозволяє це прагнення задовольнити щонайповніше.

21.02.2011

Фізична особа-підприємець: операція "ліквідація"

Почалася істерія: приватні підприємці масово припиняють свою діяльність на спрощеній системі оподаткування. Неначе повідомлення з фронтів: у Донецьку підприємці здали 20 тис. свідоцтв про держреєстрацію, у Харкові — 10 тис. Куди і кому здавали? І взагалі, чи є нагальна потреба у терміновому припиненні діяльності? Які проблеми можуть бути у приватного підприємця, який не веде трудової діяльності, а ПП офіційно не закрито? Лише дві — неможливість працевлаштуватися до державної установи.

15.02.2011

Огляд законодавства та судової практики щодо банкрутства в 2010 році

Фінансова криза, що охопила економіку України з 2008 року, так само як і судова реформа, що набирає обертів, не могли не позначитися на інституті банкрутства. Слід констатувати, що сам Закон "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (надалі — Закон про банкрутство) як основоположний нормативно-правовий акт, що регулює процедуру банкрутства в Україні, уже давно не зазнавав істотних змін. Водночас судова практика не стояла на місці і постійно вносила корективи, ускладнюючи інститут банкрутства. Така тенденція збереглася і в 2010 році.Советы юристов для граждан и бизнеса на ваш e-mail!
Пошук юристів і держорганізацій по великих містах