Ліквідація ТОВ

Ліквідація та банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю в Україні: порядок і процедура

05.06.2013

Ліквідація юридичної особи: алгоритм дій

Процедура ліквідації юридичної особи за рішенням власника описана трьома нормативними актами: Цивільним кодексом України, Господарським кодексом України та Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців". При цьому Кодекси встановлюють загальні принципи процедури ліквідації підприємства, а Закон цю процедуру деталізує. З чого почати процедуру ліквідації, в якій послідовності і які дії зробити потім дізнавався Prostopravo.com.ua

16.03.2011

Нюанси процедури банкрутства в Україні

Бажання держави ускладнити життя підприємцям невиліковне. І наявність потужного апарату, наділеного правом видавати обов'язкові акти, дозволяє це прагнення задовольнити щонайповніше.

15.02.2011

Огляд законодавства та судової практики щодо банкрутства в 2010 році

Фінансова криза, що охопила економіку України з 2008 року, так само як і судова реформа, що набирає обертів, не могли не позначитися на інституті банкрутства. Слід констатувати, що сам Закон "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (надалі — Закон про банкрутство) як основоположний нормативно-правовий акт, що регулює процедуру банкрутства в Україні, уже давно не зазнавав істотних змін. Водночас судова практика не стояла на місці і постійно вносила корективи, ускладнюючи інститут банкрутства. Така тенденція збереглася і в 2010 році.

07.02.2011

Ліквідація ТОВ: покроковий план

У цій статті розглянемо план ліквідації підприємства (покроковий алгоритм процедури ліквідації) на прикладі товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ) з ініціативи власників або за рішенням засновників. Відразу наголосимо, що план ліквідації ТОВ показує, що цей процес тривалий, і самостійна ліквідація ТОВ вельми складна.Советы юристов для граждан и бизнеса на ваш e-mail!
Пошук юристів і держорганізацій по великих містах