Схеми ліквідації

Схеми ліквідації та банкрутства підприємств в Україні

26.03.2018

Банкрутство фізичної особи: як це відбуватиметься

20 березня Верховна Рада України прийняла у першому читанні проект Кодексу з процедур банкрутства. Якщо документ набуде чинності банкрутство фізичної особи (не лише підприємця) стане можливим і відбуватиметься за особливою процедурою. Подробиці розповість Prostopravo

04.07.2014

Процедури та можливі ризики "альтернативної" ліквідації

На сьогоднішній день преса та інтернет переповнені оголошеннями, автори яких запевняють у здатності ліквідувати підприємство протягом 1 дня. Наскільки реальна така процедура в зазначений термін розбирався prostopravo.com.ua

14.06.2013

Припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця

Prostopravo.com.ua продовжує свої публікації, присвячені темі припинення підприємницької діяльності. Сьогодні ми розбереться в процедурі припинення діяльності в добровільному порядку фізичною особою-підприємцем, тобто в результаті прийняття фізичною особою - підприємцем рішення про припинення підприємницької діяльності.

16.03.2011

Нюанси процедури банкрутства в Україні

Бажання держави ускладнити життя підприємцям невиліковне. І наявність потужного апарату, наділеного правом видавати обов'язкові акти, дозволяє це прагнення задовольнити щонайповніше.

15.02.2011

Огляд законодавства та судової практики щодо банкрутства в 2010 році

Фінансова криза, що охопила економіку України з 2008 року, так само як і судова реформа, що набирає обертів, не могли не позначитися на інституті банкрутства. Слід констатувати, що сам Закон "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (надалі — Закон про банкрутство) як основоположний нормативно-правовий акт, що регулює процедуру банкрутства в Україні, уже давно не зазнавав істотних змін. Водночас судова практика не стояла на місці і постійно вносила корективи, ускладнюючи інститут банкрутства. Така тенденція збереглася і в 2010 році.

11.02.2011

Ліквідація підприємства: проблемно і дорого

Будь-яка особа може відкрити в Україні власне підприємство, щонайменше за чотири, щонайбільше за десять днів. А ось на його ліквідацію закон виділяє два місяці. Однак на практиці цей процес затягується на роки. Багато чого залежить від бухгалтера, який відповідає за сумлінне ведення справ з Державною податковою адміністрацією, численними державними фондами тощо. Ймовірно, саме складність процедури закриття примушує власників підприємств вдаватися до послуг спеціалізованих юридичних фірм.

08.02.2011

Ліквідація підприємства за спрощеною схемою

Фінансово-економічна ситуація у країні змушує багатьох підприємців замислюватися про згортання свого бізнесу. Такий шлях справді виявляється кращим виходом із ситуації. Проте ліквідація юридичної особи в Україні майже завжди більш затратний і ризикований процес, ніж її створення.Советы юристов для граждан и бизнеса на ваш e-mail!
Пошук юристів і держорганізацій по великих містах