Всі новини

04.03.2019

4 кроки до організації туристичного бізнесу в Україні

Prostopravo розповість про те, як створити туристичну фірму в Україні з нуля. Яку організаційно-правову форму і систему оподаткування вибрати при відкритті компанії, в яких випадках потрібна ліцензія на туристичну діяльність та як її оформити.

04.03.2019

Використання печатки стане необов'язковим навіть при її наявності

19 липня 2017 року набрав чинності Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними особами-підприємцями". Тепер використання печатки є необов'язковим навіть при її наявності у господарюючого суб'єкта, а посадових осіб, які вимагатимуть у підприємця наявність печатки на документах, притягатимуть до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу.

04.03.2019

Відкриваємо заклад громадського харчування: ресторан, кафе, бар

Prostopravo розповідає про те, як правильно відкрити новий ресторан або кафе, бар «з нуля». Які етапи необхідно пройти, з чого почати, які документи і дозволи потрібні, в які інстанції слід звертатися. Крім того, в статті ви дізнаєтеся, як отримати ліцензію на продаж алкоголю і тютюнових виробів.

04.03.2019

Встановлюємо МАФ

Як відомо, в Києві введено мораторій на розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, так званих МАФів. Однак, ті тимчасові споруди, які були встановлені до введення мораторію, повинні бути встановлені відповідно до вимог законодавства та рішень Київської міської ради та Київської міської державної адміністрації (КМДА).

04.03.2019

Порядок ліцензування господарської діяльності. Видача ліцензій в Україні

Ліцензування видів підприємницької діяльності в Україні: ліцензування медичної практики і медичних послуг, освітньої діяльності. Ліцензійні умови та порядок отримання ліцензії відповідно до закону.

04.03.2019

Порядок включення до Реєстру неприбуткових організацій

Про порядок включення організацій до Реєстру неприбуткових установ та організацій розповість Prostopravo

04.03.2019

Правове регулювання діяльності акціонерних товариств

Порядок створення, діяльності, припинення, виділення акціонерних товариств, їх правовий статус, права та обов'язки акціонерів врегульовані Законом України «Про акціонерні товариства»

04.03.2019

Організаційно-правові форми підприємств

Організаційно-правові форми власності підприємств та юридичних осіб в Україні: вибір форми підприємницької діяльності (підприємництва), господарювання та бізнесу

04.03.2019

Статутний капітал підприємства та його формування

Статутний фонд підприємства в Україні: що це таке, формування, внески засновників та мінімальний розмір статутного капіталу ТОВ, акціонерного товариства

04.03.2019

Фондовий ринок України і ринок цінних паперів

Prostopravo розповідає, що таке фондовий ринок України, які існують види цінних паперів і як здійснюється емісія акцій, облігацій, векселів, інвестиційних сертифікатів.

22.12.2018

Плата за землю

Будучи власником або користувачем земельної ділянки в Україні будь-яка фізична або юридична особа автоматично стає платником такого виду податку, як земельний податок. Втім, деякі категорії щасливчиків від сплати цього податку відповідно до Податкового Кодексу звільняються (наприклад, пенсіонери).

15.12.2018

Оренда нерухомості

Зразки типового договору оренди нерухомості, квартири, нежитлового та житлового приміщення, житла в Україні. Поради, як правильно орендувати квартиру.

15.12.2018

Податок на доходи фізичних осіб

Податок на доходи, зарплату фізичних осіб, пенсію працюючих пенсіонерів: розмір ставки, пільги, порядок утримання і терміни сплати ПДФО в Україні

12.12.2018

Податок на нерухомість

Як платити податок на нерухомість в Україні з житлової нерухомості, квартири, будинку фізичним особам (в тому числі пенсіонерам): нове в системі оподаткування нерухомого майна, порядок і терміни сплати.

11.12.2018

Нові обмеження при розрахунках готівкою в Україні

5 січня 2018 року набула чинності Постанова Правління Національного банку України «Про затвердження Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні», якою скасовано всі Постанови щодо обмежень при розрахунках готівкою в національній валюті, що діяли ранішеСоветы юристов для граждан и бизнеса на ваш e-mail!
Пошук юристів і держорганізацій по великих містах