Податок на прибуток

Податок на прибуток підприємств: ставки оподаткування, порядок розрахунку і сплати

19.09.2013

Оподаткування інтернет -магазину. Частина перша : Загальна система

Зареєструвавши суб'єкт підприємництва , який буде вести торгівлю під вивіскою інтернет -магазину , підприємець постає перед вибором найбільш зручної системи оподаткування , щоб було і зручно , і з мінімальними втратами і витратами. Prostopravo.com.ua розповість про особливості систем оподаткування , які застосовуються до інтернет-магазинів.

05.10.2012

Оподаткування дивідендів, виплачених на користь юридичних і фізичних осіб в Україні

Дивіденди є одним із видів доходів, для яких Податковий кодекс встановив особливий порядок оподаткування. Причому це стосується як оподаткування податком на прибуток для юридичних осіб, так і податком на доходи фізичних осіб. В якому порядку, за якими ставками оподатковуються дивіденди, та хто відповідальний за їхню сплату та перерахування до бюджету, дізнавався Prostopravo.com.ua

22.06.2012

Прибуток від депозитів юросіб: питання оподаткування

Prosto всі, напевно, пам'ятають, який ажіотаж в 2010 році викликала ідея запровадження податку на прибуток від депозитів фізичних осіб. Між тим юридичні особи такий податок сплачують, і не за ставкою у 3-5%, про які тоді йшла мова, а часто у 3-4 рази більше, адже прибуток від депозиту враховується від загальної маси податку на прибуток. Нормативи про оподаткування прибутку від депозитів бізнесу досліджує Prostobiz.ua

22.05.2012

Податок на репатріацію в Україні

Prostopravo.com.ua з'ясовував, що таке податок на репатріацію доходів в Україні, а також хто і за якими ставками має його сплачувати.

15.05.2012

Фіксований сільськогосподарський податок: платники, ставки, порядок сплати та звітності

Сьогодні Prostopravo.com.ua дізнавався все про фіксований сільськогосподарський податок: хто є його платником, за якими ставками, в які терміни і яким чином його сплачувати.

22.04.2011

ПДФО за Податковим кодексом

Регулюванню порядку адміністрування ПДФО присвячений IV розділ Податкового кодексу, що складається з 18 статей. Проаналізувати їх усі в рамках одного матеріалу навряд чи можливо, а тому зупинимося на найбільш масових аспектах стягнення ПДФО.

12.01.2011

Податок на прибуток: дано ...

Отже, Податковий кодекс ухвалений, підписаний і залишилося менше двох тижнів до набрання чинності. Які умови ставить нам цей вистражданий акт законодавства у питанні податку на прибуток?Советы юристов для граждан и бизнеса на ваш e-mail!
Пошук юристів і держорганізацій по великих містах