Єдиний податок

Сплата єдиного податку в Україні згідно з Податковим кодексом: платники, ставки, групи

26.07.2017

Податкова роз'яснила, як уникнути штрафів за дії форс-мажорних обставин

24 липня Президент підписав Закон України № 2143-VIII "Про внесення змін до підрозділу 10 розділу ХХ Податкового кодексу України (щодо незастосування штрафних санкцій за несвоєчасну реєстрацію податкових та акцизних накладних внаслідок несанкціонованого втручання в роботу комп'ютерних мереж платників податків)". Також ще 20.07.2017 р. ДФС встигла направити до власних обласних управлінь та управління міста Києва лист N 19075/7 / 99-99-12-02-01-17 щодо дії форс-мажорних обставин. У цьому листі ДФС підкреслила, що штрафні санкції за несвоєчасну реєстрацію податкових та акцизних накладних внаслідок несанкціонованого втручання в роботу комп'ютерних систем не застосовуються на підставі Закону, а терміни подачі податкових декларацій продовжуються тільки при наявності сертифіката ТПП. Детальніше розповість Prostopravo

24.06.2014

Порядок ведення Книг обліку доходів і витрат

Податковий кодекс України передбачає кілька груп платників податків, які зобов'язані вести Книги обліку доходів і витрат, на двох з них: платниках єдиного податку та само зайнятих особах - prostopravo.com.ua зупиниться найбільш докладно.

26.09.2013

Оподаткування інтернет -магазину. Частина 2: Спрощена система

Prostopravo.com.ua продовжує розповідати про варіанти оподаткування інтернет -магазину. Цього разу мова піде про спрощену систему оподаткування , принципи вибору групи , ведення обліку та ставки єдиного податку.

27.08.2012

Як адміністративна реформа вплине на платників єдиного податку: нові групи і ставки податку

Не далі ніж 9 серпня цього року Президент України підписав Закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податкової служби і через проведення адміністративної реформи", а 12 серпня 2012 року він уже набрав чинності. За відповідний Законопроект проголосували більшість депутатів Верховної Ради України, і це попри численні зауваження Головного юридичного управління і очевидну невідповідність назви закону його змісту. І поки всі мізкують, який стосунок має адміністративна реформа до єдиного податку, і чому законодавець ігнорує проголошений ним же принцип стабільності, вносячи зміни у податкове законодавство посеред року, prostopravo.com.ua вирішив розібратися, на які зміни слід чекати спрощенцям.

07.11.2011

Порядок визначення доходів та звітність платників єдиного податку

Раніше ("Платимо єдиний податок по-новому") ми вже писали про те, хто і за якими ставками буде платити єдиний податок після 1 січня 2012 року, сьогодні ж зупинимося на не менш важливих питаннях: порядку визначення та складі доходів платників єдиного податку, а також на порядку звітності, яка також буде відрізнятися від теперішньої.

24.10.2011

Платимо Єдиний податок "по-новому". Про останні зміни в ПК

20 жовтня 2011 року нарешті сталося те, чого з завмиранням серця чекали багато підприємців з того дня, коли набув чинності Податковий Кодекс України: парламент проголосував за внесення змін в чинне законодавство щодо спрощеної системи оподаткування. Якщо президент підпише законопроект, зміни набудуть чинності 1 січня 2012 року. Чого чекати підприємцям-спрощенцям в році прийдешньому з'ясовував Prostopravo.com.ua.

11.03.2011

Спрощена або загальна система оподаткування суб'єктів малого підприємництва: оцінюємо переваги та недоліки

Prostopravo вирішив з'ясувати, яка система оподаткування вигідніша для малого підприємця і водночас зупинитися на деяких найбільш значущих податкових новелах і податках. Попри те, що з ухваленням Податкового кодексу спрощена система оподаткування не зазнала тих кардинальних змін, які були заплановані, багато підприємців мізкують над переходом на загальну систему оподаткування. Причина — незначні на перший погляд нововведення.

07.02.2011

Єдиний податок на початку 2011 року: сплачуємо правильно, економимо з розумом

З ухваленням Податкового кодексу у підприємців, здавалося б, не мало бути жодних питань: єдиний податок збережений, його розмір не лише не збільшився, але й зменшився, а порядок оплати залишився тим самим. Але прийшов січень, а в якому розмірі оплачувати цей старий новий єдиний податок багатьом підприємцям досі невідомо.

Не пропустіть нові статті!Пошук адвокатів по містах

Пошук юристів по містах

Пошук нотаріусів по містах