Податкові перевірки

Порядок проведення планових і позапланових перевірок підприємств податковими органами

19.07.2013

Електронні податкові перевірки

Ще в січні нинішнього року набули чинності зміни до Податкового кодексу України, в результаті яких в нашому законодавстві з'явилося поняття електронної перевірки. Prostopravo з'ясовував, що ховається під цим терміном і який порядок проведення електронних перевірок.

17.05.2011

Документальні та камеральні податкові перевірки: на що слід звернути увагу?

Хоча підприємці знають, що податкові перевірки у їхньому житті неминучі, зустріч із податковим інспектором мало кому приносить радість. Тому краще бути до них готовими. А для цього варто знати загальні правила проведення перевірок, а також типові помилки інспектора, через які можна вигнати його утришия або оскаржити результати його досліджень.

04.02.2011

Документальні перевірки підприємств: нововведення Податкового кодексу пункт за пунктом

Податковий кодекс України змінив не лише систему податкового законодавства, а й положення про перевірки податковими органами суб'єктів господарювання. У Податковому кодексі України (надалі — ПКУ) залишили камеральні і документальні перевірки, але водночас з'явився новий вид перевірок — фактичний. Перевіркам присвячена глава 8 розділу III Податкового кодексу.Советы юристов для граждан и бизнеса на ваш e-mail!
Пошук юристів і держорганізацій по великих містах