Спори з контролюючими органами

Спори податковими органами і пенсійним фондом

23.10.2013

Оскарження "податкових" висновків щодо нікчемних/фіктивних правочинів

Останнім часом для більшості Платників податків актуальною є проблема із визнанням податківцями нікчемності правочинів та безтоварності операцій із відповідними податковими наслідками. Як показує практика, в тому числі судова, така тенденція в переважній більшості пов’язана із перевищенням податківцями своїх повноважень, тому при правильному побудуванні захисту, платники мають цілком законні підстави відстояти свою позицію.

26.04.2011

Оскарження податкових повідомлень-рішень по-новому

З набранням чинності Податкового кодексу України (надалі —ПКУ) зазнала деяких змін і процедура оскарження рішень контрольних органів, зокрема Державної податкової служби. Оскаржити чи ні, кожен вирішує самостійно, зважаючи на ті чи інші обставини, ми ж спробуємо розказати про порядок оскарження, акцентуючи увагу на змінах.

22.12.2010

Куди краще скаржитися

Чи не найважливішим у відносинах з контрольними органами суб'єктів господарювання є реагування останніми на рішення, що ухвалюють контрольні органи за підсумками перевірок, на постанови, приписи, що містять заходи, спрямовані на усунення порушень законодавства, які були виявлені під час перевірок. Цих заходів чимало, і розрізняються вони залежно від виду порушення, тяжкості його наслідків, завданих збитків тощо.Советы юристов для граждан и бизнеса на ваш e-mail!
Пошук юристів і держорганізацій по великих містах