Установчі документи

Установчі документи приватних підприємств, юридичних осіб, ТОВ

25.06.2018

Новий Закон про ТОВ вступив в силу 17 червня. Топ -10 змін

17 червня 2018 року набрав чинності Закон України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю», крім положень про спадкування частки в суспільстві і її перехід правонаступником, які наберуть чинності через рік. У представників бізнесу є рік на те, щоб привести свої установчі документи у відповідність з новим законом. А Prostopravo, в свою чергу, вирішило нагадати топ-10 змін в діяльності товариств з обмеженою та додатковою відповідальністю.

10.01.2013

Порядок створення громадських організацій та спілок згідно з ЗУ "Про громадські об'єднання"

1 січня 2013 року набрав чинності Закон України "Про громадські об'єднання", який встановлює порядок створення, реєстрації та припинення діяльності громадських організацій та спілок, відмінний від того, який був передбачений таким, що втратив силу ЗУ "Про об'єднання громадян". Що таке, громадські організації, як і в якій формі тепер можна створити і зареєструвати громадські об'єднання, дізнавався prostopravo.com.ua

24.05.2011

Скасування свідоцтва про державну реєстрацію: чи справді це так добре, як нам кажуть?

7 квітня 2011 р. Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи та фізичної особи-підприємця» (Проект № 7516), внесений Королевською Н. Ю. і Ляпіною К. М.

10.02.2011

Як зареєструвати фірму за кілька годин: свідоцтва про держреєстрацію, статутні фонди та нотаріально засвідчені копії скасують

Державний комітет з питань регуляторної політики та підприємництва в останні дні своєї роботи презентував одразу два законопроекти, які спрощують процедуру відкриття бізнесу. Якщо раніше, щоб зареєструвати підприємство, бізнесмени зверталися до юристів, які складали статут і всі необхідні документи, засвідчували документи нотаріально, то в разі ухвалення проектів комітету всі ці витрати не знадобляться.

26.01.2011

Документи, необхідні для реєстрації підприємства

Які документи потрібні для реєстрації підприємства?Советы юристов для граждан и бизнеса на ваш e-mail!
Пошук юристів і держорганізацій по великих містах