Єдиний реєстр адвокатів України (ЄРАУ). Тест-драйв

Даний ресурс розміщений на офіційному сайті Національної асоціації адвокатів України. Адреса ресурсу в інтернеті: http://erau.unba.org.ua

Короткий зміст і посилання по темі


Головна сторінка ЄРАУ виглядає наступним чином:

 

Державний Реєстр ведеться з 16 січня 2013 року на підставі Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" та Порядку ведення Єдиного реєстру адвокатів України, затвердженого рішенням Ради адвокатів України від 17 грудня 2012 року № 26 (зі змінами та доповненнями).

Як бачимо, пошук адвоката можливий, виходячи з таких критеріїв: прізвище, ім'я, по батькові номер свідоцтва на право здійснювати адвокатську діяльність, Рада адвокатів області.Насправді, немає сенсу шукати дані адвоката на підставі одного імені або по батькові.Найефективніше шукати інформацію з додаванням хоча б прізвища.Якщо ви шукаєте всіх адвокатів вашого міста чи області, досить вибрати зі списку найменування Ради адвокатів, так ви отримаєте повний список адвокатів, які отримали свідоцтво в цьому місті або області.

Всі інші пошукові дані вводяться вручну, наприклад,

Далі натискаємо зелену кнопку «Шукати» і через деякий час під пошуковою формою появляються результати пошуку:

Як бачимо, інформація про адвоката доволі стисла.Більш повну картину можна отримати, натиснувши на рядок «Деталі профілю».

В результаті, отримуємо наступну інформацію:

 

У профілі інформація про адвоката більш повна, зокрема вказуються його контактні дані: адреса робочого місця, контактний телефон, адреса електронної пошти.

 

Не пропустіть нові статті!

Корисні статті з даної тематики