Єдиний реєстр адвокатів України (ЄРАУ). Тест-драйв

Даний ресурс знаходиться на офіційному сайті Національної асоціації адвокатів України. Адреса ресурсу в інтернеті: http://unba.org.ua/erau/

Головна сторінка ЄРАУ виглядає таким чином:

Державний Реєстр ведеться з 16 січня 2013 року і містить дані лише тих адвокатів, які їх письмово підтвердили. Тому відсутність того чи іншого адвоката в Реєстрі ще не означає, що він вводить клієнта в оману щодо свого статусу і не є адвокатом насправді, просто його дані можуть бути ще ним не підтвердженими в порядку, встановленому законом.

Тепер перейдемо до вивчення пошукової форми. Як бачимо, пошук адвоката можливий, виходячи з 5 критеріїв: прізвище, ім’я, по батькові, номер свідоцтва на право здійснювати адвокатську діяльність і населений пункт, в якому адвокат отримав Свідоцтво. Насправді, немає сенсу шукати дані адвоката на підставі самого лише імені або по батькові. Ефективніше шукати інформацію з додаванням хоча б прізвища. Дані про номер свідоцтва та міста його отримання, як правило, клієнту відомі рідко. Якщо ви шукаєте всіх адвокатів вашого міста, достатньо ввести назву населеного пункту (наприклад, Київ або будь-яке інше місто Донецької, Дніпропетровської, Полтавської, Черкаської областей і т.д.), так ви отримаєте повний список адвокатів, які отримали свідоцтво в певному місті.

Всі пошукові дані вводяться вручну, наприклад:

Далі тиснемо зелену кнопку «Шукати» і за деякий час під пошуковою формою з’являються результати пошуку:

Як бачимо, інформація про адвоката достатньо стисла. Більш повну картину можна отримати, натиснувши на рядок «Сформувати витяг з ЄРАУ».

В результаті, отримуємо Витяг з ЄРАУ на бланку відповідної регіональної Ради адвокатів:

У витягу інформація про адвоката більш повна, зокрема вказані його контактні данні: адреса робочого місця, контактні телефони та інші, якщо є, засобі зв’язку.

Опубліковано на сайті: 13.03.2014

Автор: Адвокат Дмитро Гутгарц

Джерело: http://www.prostopravo.com.ua/


Видео дня

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что случилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо!