Повернення та обмін товару

Порядок повернення та обмін товару в Україні: право споживачів

26.03.2013

Як споживачу захистити свої права. Частина 2: інформація про товар, покупки на розпродажі і з примусу

Як часто Вам доводилося купувати товар, який згодом виявився непотрібним? Чи траплялося, що, прийшовши з покупкою додому, Ви дивувалися, навіщо це придбали, і як це продавцю вдалося Вас умовити? Prostopravo.com.ua дізнавався, як споживачу відстояти свої права, якщо через продавця він купив непотрібну або непідходящу річ

21.03.2013

Як покупцеві захистити свої права: обмін і повернення якісного і неякісного товару, гарантійний термін

Розбиратися, які права має споживач при купівлі ним товару належної якості, що робити, якщо товар виявився неякісним, в яких випадках продавець зобов'язаний провести гарантійний ремонт, оформити повернення або обмін товару протягом 14 днів, вирішив Prostopravo. Попри те що більшість українців знають, що вони як споживачі товарів і послуг мають право на захист своїх прав, проаналізувавши запитання наших читачів, можна зробити висновок, що далеко не всі знають свої права покупців і вміють ними користуватися.

15.03.2011

Куди звертатися, якщо вам продали кота в мішку

Чи траплялося вам взути нові чоботи, пройтися в них один день і бігти ремонтувати? А чи купували ви прострочені харчі? А чи ламалася техніка, яку придбали нещодавно? Чи, може, отруїлися котлетою, яку з'їли в ресторані? Щонайменше одна з цих неприємностей зіпсувала вам настрій. Як запобігти придбанню неякісних товарів, куди звернутися по допомогу і які закони регулюють безпеку споживачів. Ці запитання ми поставили у товаристві захисту прав споживачів.

18.02.2011

Як повернути товар (гроші за товар) належної якості?

Інколи трапляється, що, придбавши товар, за деякий час розуміємо — він нам не підходить.

26.01.2011

Основне, що потрібно знати споживачеві (у питаннях і відповідях)

Ця стаття для всіх, хто хоча б раз купував товари в магазині або через Інтернет, користувався різними видами послуг — від перукарських до банківських, наймав робітників, щоб зробити ремонт на дачі або у квартирі. Все, що потрібно знати про свої права та гарантії як споживача на прикладі реальних історій.
Видео дня

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что случилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо!