Кримінальні злочини

Кримінальний злочин, процес і відповідальність в Україні. Поняття злочину в кримінальному праві

20.05.2014

Амністія 2014

Prostopravo розповідає про те , що таке амністія , до кого вона може бути застосована в 2014 році , а до кого - ні , та який порядок її застосування.

16.11.2012

Запобіжні заходи за новим КПК

Черговим розділом Кримінально-процесуального кодексу, що зазнав істотних змін з ухваленням КПК нової редакції, є розділ про запобіжні заходи. Куди поділися знайомі всім підписка про невиїзд і порука трудового колективу, а також що таке домашній арешт, з'ясовував Prostopravo.com.ua

14.11.2012

Суд присяжних за новим КПК

Продовжуючи вивчати новий Кримінально-процесуальний кодекс, prostopravo.com.ua вирішив звернути увагу на нове для України явище — суд присяжних. Саме цей інститут став предметом обговорення не лише серед фахівців в галузі права, але й серед простих громадян, яким відтепер відведена роль вершителів правосуддя. Хто може бути присяжним, хто і як їх обиратиме, і яким чином вони братимуть участь у кримінальному процесі, дізнавався Prostopravo.com.ua

12.11.2012

Проведення негласних слідчих дій за новим КПК

20 листопада 2012 р. набуває чинності новий Кримінально-процесуальний кодекс, який проголошує нові підходи до кримінального провадження загалом, а також вносить істотні зміни в окремі стадії кримінального процесу. Познайомити читачів з основними нововведеннями вирішив Prostopravo.com.ua. Сьогодні йтиметься про досудове розслідування, зокрема про вчинення негласних слідчих дій.

13.04.2011

Кримінальне переслідування за податкові злочини

Життєві реалії підприємницької діяльності змушують бізнесменів робити Кримінальний кодекс та Кримінально-процесуальний кодекс України настільними книгами.

31.01.2011

Участь захисника у кримінальному процесі

Кримінальне судочинство є складною та різнобічною діяльністю багатьох відомств та осіб, коло яких визначено законом. У ній беруть участь як державні органи та посадові особи, так і громадяни. Вони виконують різні процесуальні функції, мають різні за характером та обсягом права й обов'язки.
Видео дня

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо!


Следить за успехами малыша можно на канале BasketBoy TV. Подписывайтесь!