Судовий процес

Судовий процес в Україні: як подати позов до суду, захист у суді, як оскаржити рішення судів України

09.02.2017

Законопроект про державну мову. Про мовних інспекторів і не тільки

19 січня у Верховній Раді України був зареєстрований Проект Закону "Про державну мову" №5670. За якийсь місяць навколо законопроекту виникло безліч чуток і пересудів, тому prostopravo просто не міг далі залишатися осторонь і вирішив познайомити читачів з основними положеннями цього документа.

01.04.2011

Захисником у кримінальному судочинстві може бути не лише адвокат

Коли ми говоримо про юридичну допомогу в кримінальному судочинстві, то першим в асоціативному ряду з тих, хто може її надати, стоїть адвокат. Хоча юридичну допомогу можуть надавати й інші особи, які відповідно до законодавства мають право надавати її. Такі особи в кримінальному праві мають статус захисника.

14.03.2011

Як відшкодувати шкоду, завдану незаконними діями представників правоохоронних органів?

Через недосконалість окремих елементів української системи правосуддя ризик постраждати як морально, так і матеріально залишається дуже великим. Іноді, попри нібито чинний принцип презумпції невинуватості у кримінальному праві, доводиться свою невинуватість або непричетність до злочину оплачувати, вдавшись до послуг професійних захисників. А коштує це недешево. Дізнаємося, на що можна розраховувати під час відшкодування матеріального збитку, завданого незаконними діями органів дізнання, попереднього слідства, прокуратури і суду.
Видео дня

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо!


Следить за успехами малыша можно на канале BasketBoy TV. Подписывайтесь!