Аліменти

Аліменти на дитину і дружині в Україні: розмір, порядок виплати і стягнення

06.03.2018

Аліменти від держави у 2018 році. Про виплату допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів

Обов’язок утримання дітей покладається на батьків. Проте якщо місце проживання чи перебування батьків невідоме, або вони ухиляються від сплати аліментів, або не мають можливості утримувати дитину, дитині призначається тимчасова державна допомога з урахуванням матеріального стану сім’ї, у якій виховується дитина. Виплата такої допомоги здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету України.

13.06.2012

Порядок примусового стягнення аліментів в Україні

Який порядок утримання аліментів за минулий час, які права та обов'язки мають державні виконавці і одержувач аліментів, з'ясовував Prostopravo.com.ua. Більшість громадян уже знають, що виграти судовий розгляд — це лише половина справи, потім рішення суду потрібно ще й виконати. У суперечках про стягнення аліментних платежів суд зазвичай без проблем задовольняє позовні вимоги, проблеми виникають на стадії виконання судового рішення.

30.05.2012

Як відбувається індексація розміру аліментів, призначених у твердій грошовій сумі

Prostopravo.com.ua вирішив з'ясувати все про індексацію розміру аліментів, призначених судом не у відсотковому відношенні від доходу платника, а у твердій грошовій сумі, і розрахувати його на прикладі.

25.03.2011

Як стягнути додаткові кошти на утримання дитини

На жаль, у нашому житті цілком звичайна ситуація, коли один з батьків, які розлучилися, ухиляється як від сплати аліментів, так і від компенсації додаткових витрат, пов'язаних з утриманням дитини. Не до вподоби також те, що підпорядковані суди іноді порушують закони і не задовольняють у повному обсязі позовні вимоги щодо стягнення аліментів. Чому не варто впадати у відчай у такій ситуації і як домогтися справедливості в касаційному порядку, дізнаємося на прикладі судового рішення.
Пошук адвокатів по містах

Пошук юристів по містах

Пошук нотаріусів по містах

Видео дня

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо!


Следить за успехами малыша можно на канале BasketBoy TV. Подписывайтесь!