Аліменти

Аліменти на дитину і дружині в Україні: розмір, порядок виплати і стягнення

13.06.2012

Порядок примусового стягнення аліментів в Україні

Який порядок утримання аліментів за минулий час, які права та обов'язки мають державні виконавці і одержувач аліментів, з'ясовував Prostopravo.com.ua. Більшість громадян уже знають, що виграти судовий розгляд — це лише половина справи, потім рішення суду потрібно ще й виконати. У суперечках про стягнення аліментних платежів суд зазвичай без проблем задовольняє позовні вимоги, проблеми виникають на стадії виконання судового рішення.

30.05.2012

Як відбувається індексація розміру аліментів, призначених у твердій грошовій сумі

Prostopravo.com.ua вирішив з'ясувати все про індексацію розміру аліментів, призначених судом не у відсотковому відношенні від доходу платника, а у твердій грошовій сумі, і розрахувати його на прикладі.

25.03.2011

Як стягнути додаткові кошти на утримання дитини

На жаль, у нашому житті цілком звичайна ситуація, коли один з батьків, які розлучилися, ухиляється як від сплати аліментів, так і від компенсації додаткових витрат, пов'язаних з утриманням дитини. Не до вподоби також те, що підпорядковані суди іноді порушують закони і не задовольняють у повному обсязі позовні вимоги щодо стягнення аліментів. Чому не варто впадати у відчай у такій ситуації і як домогтися справедливості в касаційному порядку, дізнаємося на прикладі судового рішення.

Замовити онлайн:

Iпотечний кредит

Переказ з картки на картку

Автокредит

Пластикову картку

Страховку

Банківську комірку

Кредит готівкою

Кредити на карту

Кредитну картку


Простоправо ТВ