Народження дитини

Допомога при народженні дитини: оформлення декретної відпустки, документів і виплати допомоги на дітей

29.08.2014

Державна соціальна допомога одиноким матерям: кому, коли і скільки

Prosto дуже багато питань виникає у батьків у зв'язку з отриманням такого виду допомоги, як допомога одиноким матерям або батькам. Поспішаємо запевнити, що останні законодавчі зміни в соціальних виплатах на дітей на цьому виді допомоги не позначилися. Все ж prostopravo вирішив ще раз розповісти, кому, коли і в якому розмірі виплачується цей вид соціальної допомоги.

13.09.2013

Права та пільги для багатодітних сімей

Серед сімей з дітьми є такі , які особливо потребують державної підтримки і захисту . Йдеться про сім'ї , де виховуються троє і більше дітей , простіше кажучи - про багатодітні . Хто може отримати статус багатодітної сім'ї , як це зробити , які додаткові права і пільги є у дітей і батьків з таких сімей дізнавався Prostopravo.com.ua

09.09.2013

Виплати сім'ям з дітьми: терміни , порядок надання, відрахування

Часто наші читачі ставлять запитання про те , в які терміни після подачі документів повинна бути призначена і виплачена допомога по вагітності та пологах , при народженні дитини або по догляду за нею до трьох років , чи може орган соціального забезпечення або фонд соціального страхування позбавити здобувача допомоги та зажадати повернення вже виплачених сум і т. д. і т. п. На ці питання спробує сьогодні відповісти Prostopravo.com.ua

27.08.2013

Виплати на дитину: види, розміри, порядок нарахування та виплати

Дуже часто наші читачі ставлять питання про те, які види виплат і державної допомоги надаються при вагітності і народженні дитини. Prostopravo.com.ua вирішив систематизувати і викласти цю інформацію в доступній формі.

05.11.2012

Виплати у зв'язку з вагітністю та пологами застрахованим особам: кому, коли і скільки

Право на виплати з вагітності та пологів мають усі жінки без винятку. Різниця в тому, що тим, які застраховані в системі державного соціального страхування, компенсацію виплачує Фонд соціального страхування на випадок тимчасової непрацездатності, решті — органи праці та соціального захисту населення. Сьогодні prostopravo.com.ua дізнавався, який порядок виплати і розмір допомоги для жінок, застрахованих в системі державного соціального страхування.

02.11.2012

Виплати у зв'язку з вагітністю та пологами незастрахованим особам: кому, коли і скільки

Право на виплати з вагітності та пологів мають всі жінки без винятку. Різниця в тому, що тим, які застраховані в системі державного соціального страхування, компенсацію виплачує Фонд соціального страхування на випадок тимчасової непрацездатності, решті — органи праці та соціального захисту населення. Який порядок виплат і розмір допомоги для незастрахованих осіб, дізнавався Prostopravo.com.ua

12.04.2011

Перший документ: все про реєстрацію народження дитини

Новоспеченим батькам, зазвичай, в останню чергу хочеться думати про формальності. Однак доводиться. Протягом місяця після появи на світ дитини необхідно зареєструвати факт її народження в органах реєстрації актів цивільного стану.

01.04.2011

Все про виплати державної допомоги за народження дитини

Нещодавно Верховна Рада ухвалила Закон "Про внесення змін до Закону України "Про державну допомогу родинам з дітьми" щодо виплати допомоги за народження дитини, яким було збільшено розмір допомоги на дітей, народжених після 1 січня 2011 р. Чи справді розмір допомоги на новонародженого настільки суттєвий, які документи потрібно зібрати батькам, куди звертатися для оформлення допомоги? Відповімо на ці запитання.
Простоправо ТВ