Народження дитини

Допомога при народженні дитини: оформлення декретної відпустки, документів і виплати допомоги на дітей

08.12.2017

Які соціальні виплати збільшилися з 1 грудня 2017 року?

З 1 грудня змінився розмір прожиткового мінімуму для всіх демографічних категорій: працездатних, дітей та непрацездатних осіб. У зв'язку з цим, змінюється і розмір деяких соціальних виплат. Prostopravo дізнавався, які соціальні виплати збільшилися з 1 грудня.

13.02.2017

Розмір допомоги при народженні дитини може зрости вже у 2017 році

На початку 2017 року у Верховній Раді України зареєстровано відразу два законопроекти, якими пропонується збільшити розмір допомоги, який виплачується батькам при народженні дитини. Крім того, законодавці планують знову повернути виплати по догляду за дитиною до трьох років, правда, поки незрозуміло в якому розмірі. Детальніше розповість Prostopravo

29.08.2014

Державна соціальна допомога одиноким матерям: кому, коли і скільки

Prosto дуже багато питань виникає у батьків у зв'язку з отриманням такого виду допомоги, як допомога одиноким матерям або батькам. Поспішаємо запевнити, що останні законодавчі зміни в соціальних виплатах на дітей на цьому виді допомоги не позначилися. Все ж prostopravo вирішив ще раз розповісти, кому, коли і в якому розмірі виплачується цей вид соціальної допомоги.

13.09.2013

Права та пільги для багатодітних сімей

Серед сімей з дітьми є такі , які особливо потребують державної підтримки і захисту . Йдеться про сім'ї , де виховуються троє і більше дітей , простіше кажучи - про багатодітні . Хто може отримати статус багатодітної сім'ї , як це зробити , які додаткові права і пільги є у дітей і батьків з таких сімей дізнавався Prostopravo.com.ua

09.09.2013

Виплати сім'ям з дітьми: терміни , порядок надання, відрахування

Часто наші читачі ставлять запитання про те , в які терміни після подачі документів повинна бути призначена і виплачена допомога по вагітності та пологах , при народженні дитини або по догляду за нею до трьох років , чи може орган соціального забезпечення або фонд соціального страхування позбавити здобувача допомоги та зажадати повернення вже виплачених сум і т. д. і т. п. На ці питання спробує сьогодні відповісти Prostopravo.com.ua

27.08.2013

Виплати на дитину: види, розміри, порядок нарахування та виплати

Дуже часто наші читачі ставлять питання про те, які види виплат і державної допомоги надаються при вагітності і народженні дитини. Prostopravo.com.ua вирішив систематизувати і викласти цю інформацію в доступній формі.

05.11.2012

Виплати у зв'язку з вагітністю та пологами застрахованим особам: кому, коли і скільки

Право на виплати з вагітності та пологів мають усі жінки без винятку. Різниця в тому, що тим, які застраховані в системі державного соціального страхування, компенсацію виплачує Фонд соціального страхування на випадок тимчасової непрацездатності, решті — органи праці та соціального захисту населення. Сьогодні prostopravo.com.ua дізнавався, який порядок виплати і розмір допомоги для жінок, застрахованих в системі державного соціального страхування.

02.11.2012

Виплати у зв'язку з вагітністю та пологами незастрахованим особам: кому, коли і скільки

Право на виплати з вагітності та пологів мають всі жінки без винятку. Різниця в тому, що тим, які застраховані в системі державного соціального страхування, компенсацію виплачує Фонд соціального страхування на випадок тимчасової непрацездатності, решті — органи праці та соціального захисту населення. Який порядок виплат і розмір допомоги для незастрахованих осіб, дізнавався Prostopravo.com.ua

12.04.2011

Перший документ: все про реєстрацію народження дитини

Новоспеченим батькам, зазвичай, в останню чергу хочеться думати про формальності. Однак доводиться. Протягом місяця після появи на світ дитини необхідно зареєструвати факт її народження в органах реєстрації актів цивільного стану.

01.04.2011

Все про виплати державної допомоги за народження дитини

Нещодавно Верховна Рада ухвалила Закон "Про внесення змін до Закону України "Про державну допомогу родинам з дітьми" щодо виплати допомоги за народження дитини, яким було збільшено розмір допомоги на дітей, народжених після 1 січня 2011 р. Чи справді розмір допомоги на новонародженого настільки суттєвий, які документи потрібно зібрати батькам, куди звертатися для оформлення допомоги? Відповімо на ці запитання.
Видео дня

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо!


Следить за успехами малыша можно на канале BasketBoy TV. Подписывайтесь!