Розлучення та розділ майна

Процес розлучення , його наслідки та розподіл майна при розірванні шлюбу в Україні

27.02.2013

Бізнес колишнього подружжя: що і як ділити

На жаль, розірвання шлюбу з наступним розподілом усього нажитого майна між колишнім подружжям — явище не рідкісне. І якщо з розділом квартири, земельної ділянки, транспортного засобу або іншого рухомого майна все більш-менш зрозуміло, то як розділити між колишнім подружжям бізнес — питання не з легких. Ситуація ускладнюється відсутністю чіткої законодавчої регламентації та судової практики. На що може розраховувати кожен із подружжя у такій ситуації, дізнавався Prostopravo.com.ua

08.04.2011

Труднощі під час оформлення розлучень

Розлучення — річ тонка і копітка. Це лише у мусульманських країнах чоловікові достатньо тричі сказати при свідках "розлучаюся", і на цьому шлюб припиняється (так званий талах). В Україні розірвати шлюб набагато складніше. Адже офіційне розлучення вимагає і офіційного оформлення відповідних документів. Здається, всім відомо, що, відповідно до Сімейного кодексу (ст. 105 "Припинення шлюбу внаслідок його розірвання"), шлюб може бути розірваний органами державної реєстрації актів цивільного стану або в судовому порядку.

23.02.2011

Розірвання шлюбу (розлучення)

На жаль, реєстрація шлюбу в Україні часто закінчується поданням подружжям документа під назвою заява про розірвання шлюбу. Шлюборозлучний процес викликає низку питань юридичного характеру. Саме тому знання правової сторони цієї процедури є завжди затребуваним.
Видео дня

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо!


Следить за успехами малыша можно на канале BasketBoy TV. Подписывайтесь!