Оформлення спадщини

Оформлення спадщини в Україні

12.04.2012

Про порядок спадкування акцій

Незнання процедури спадкування акцій може спричинити проблеми як для спадкоємців, так і для акціонерного товариства. Адже той факт, що акції померлого акціонера тривалий час залишатимуться без власника, може істотно ускладнити роботу товариства, а якщо йдеться про контрольний пакет акцій — взагалі блокувати її. Що слід робити спадкоємцю для оформлення спадщини у вигляді акцій, з'ясовував Рrostopravo.com.ua

05.05.2011

Спадкування нерухомості: проблеми, на які може наразитися кожен (Частина 2)

Продовжуючи тему спадкування нерухомості в Україні, цього разу мова піде про проблеми спадкування будівель.

04.05.2011

Спадкування нерухомості: проблеми, на які може наразитися кожен (Частина 1)

Як це не банально і не прагматично звучить, інститут спадкування — це ті правовідносини, у площину яких будь-яка особа може опинитися будь-коли. Втрачена за радянських часів культура власності створює в сучасному світі безліч проблем, пов'язаних з переданням власності на майно від одного покоління до іншого як спадок. Турбуватися заздалегідь про своє майно, готувати його для передання нащадкам у нашому суспільстві все ще вважається моветоном, іноді навіть поганою прикметою.

03.02.2011

З квітня 2011 р. набувають чинності нові правила оформлення заповітів

Нотаріуси або посадові особи, які вчиняють нотаріальні дії, з квітня 2011 р. повинні не лише засвідчувати заповіти, а й забезпечувати державну реєстрацію заповітів у Спадковому реєстрі. Це передбачено змінами в Цивільному кодексі та Законі "Про нотаріат", які Україна внесла після ратифікації в 2010 р. міжнародної Конвенції про запровадження системи реєстрації заповітів. Саме обов'язкова реєстрація — головна відмінність нового законодавства в оформленні заповітів. При цьому реєструвати доведеться і будь-які зміни до заповіту. Або взагалі відмова від нього.
Видео дня

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что случилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо!