Юридична компанія «Белл» у м. Київ

Довідкова інформація про компанію Юридична компанія «Белл» в м. Київ за адресою: вул. Автозаводська, 18-К - адреса, телефон, офіційний сайт

  • Адреса:

    вул. Автозаводська, 18-К

  • Телефон:

    +380687476347, +380664724122, +380443902001

  • Email:

    lfb@bell.kiev.ua

Про установу

Юридична компанія Белл була створена в 2014 році. Нашою метою є надання повного спектру юридичних послуг з високими стандартами якості.

Юристи компанії готові розробити індивідуальну схему співпраці для кожного клієнта, що дозволяє досягти поставленого завдання.

Наші юристи успішно представляють інтереси клієнтів у судах загальної юрисдикції, апеляційних судах, в тому числі і ВССУ.

Ми суворо дотримуємося Кодексу професійної етики адвоката і гарантуємо конфіденційність отриманих відомостей. Дотримання професійної таємниці є пріоритетним принципом нашої діяльності.

Строго дотримуємося узгоджених термінів, гарантуємо свій професіоналізм і компетентність, завжди даємо нашим клієнтам реалістичні оцінки і прогнози щодо їх ситуації.

Будьте впевнені, що звернувшись в Юридичну компанію Белл наші знання та досвід допоможуть в досягненні поставлених Вами цілей і завдань!

Адреса організації на мапі


Видео дня

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что случилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо!