Прокуратури України

Довідкова інформація про прокуратури України: список, номери телефонів і гарячих ліній, адреси офісів, офіційні сайти, відгуки

Пошук прокуратур по містах

Пошук прокуратур за назвами

П До початку

Відео про кримінальну відповідальність в Україні

Простоправо ТВ розповідає про те, що таке злочин, які види злочинів передбачені Кримінальним кодексом України. Крім того, головний редактор каналу пояснює, що є кримінальною відповідальністю неповнолітніх.

Підписуйтесь на наш канал на Youtube, щоб не пропустити нове корисне відео про права громадян та бізнесу в Україні.


У цьому розділі представлений довідник прокуратур України. Для пошуку контактної і довідкової інформації, виберіть місто. Після цього ви побачите перелік головних, військових прокуратур міста та області, які надають свої послуги населенню і бізнесу. Для кожної організації вказано повну назву, адресу та номер телефону. На сторінці певної прокуратури можна подивитися додаткову інформацію - факс, офіційний сайт, гарячу лінію.

Для того щоб відвідувачі сайту могли легко і швидко знайти точне розташування міської та обласної прокуратури, на сайті prostopravo.com.ua ви можете шукати на карті. На сторінці будь-якого міста є можливість знайти найближчу прокуратуру. Тому користуйтеся нашим довідником для пошуку контактів українських прокуратур міст і областей!
Пошук адвокатів по містах

Пошук юристів по містах

Пошук нотаріусів по містах

Видео дня

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо!


Следить за успехами малыша можно на канале BasketBoy TV. Подписывайтесь!