Всі теми дня

11.12.2018

Нові обмеження при розрахунках готівкою в Україні

5 січня 2018 року набула чинності Постанова Правління Національного банку України «Про затвердження Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні», якою скасовано всі Постанови щодо обмежень при розрахунках готівкою в національній валюті, що діяли раніше

05.12.2018

Види і порядок видачі довіреностей в Україні

Будь-який суб'єкт цивільних правовідносин, як фізична, так і юридична особа, наділена комплексом прав і обов'язків. Однак на практиці він не завжди здатний реалізувати свої права або виконати обов'язки особисто. В такому випадку на допомогу приходить інститут представництва і такий документ як довіреність. Укладення угоди, представництво інтересів в суді, отримання ТМЦ, товарів, вантажів, пошти, заробітної плати, пенсії, документів - ось далеко не повний список дій, які можуть бути здійснені повіреним. З тим, що собою являє довіреність, які види довіреностей існують і як вони повинні бути оформлені (див. зразок довіреності) розбирався Prostopravo.com.ua.

05.12.2018

Амністія в Україні. Хто може бути звільнений від відбування покарання?

Prostopravo розповість, що таке амністія, в якому порядку вона застосовується, до яких категорій засуджених амністія не може бути застосована.

04.12.2018

Банкрутство фіз особи

Банкрутство фізичної особи. Особливості провадження у новому Кодексі процедур банкрутства.

04.12.2018

Адміністративні порушення

Система адміністративного права України. Види адміністративних порушень, відповідальності. Адміністративний процес.

04.12.2018

Захист майна та самооборона

Самооборона і захист майна в Україні: засоби самозахисту та можливість використання зброї (пневматичного пістолета) для захисту житла. Перевищення меж необхідної оборони.

03.12.2018

Спадковий договір в Україні

Небагато українців знають, що крім успадкування за заповітом або за законом, майно може перейти до іншої особи після смерті власника на підставі договору, який називається спадковим. Що вдає із себе договір спадщини, між ким і в якій формі він полягає вивчав Prostopravo.com.ua.

17.11.2018

Розмитнення авто в Україні. Як купити, продати і їздити на нерозмитнених авто

Prostopravo.com.ua розповідає про правила розмитнення авто в Україні. Ви дізнаєтеся, скільки коштує розмитнення автомобіля, який розмір акцизу на авто, як продати, купити і їздити на нерозмитненій машині згідно з новим законом.

16.11.2018

Новий порядок оформлення посвідчення водія

Що змінилося в порядку оформлення, відновлення і заміни водійського посвідчення міжнародного зразка, який термін дії і які категорії водійських прав існують в Україні, дізнавався prostopravo.com.ua

15.11.2018

Медична реформа: хто і за що буде платити?

19.10.2017 р. був прийнятий Закон «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення» та дано початок реформування медицини в Україні. Детальніше про медичну реформу, вибір сімейного лікаря в Києві і інших містах України, правила підписання декларації про вибір лікаря пацієнтом - розповість Prostopravo.

14.11.2018

Суд присяжних у новому КПК

Хто може бути присяжним, хто і як їх буде обирати, і яким чином вони будуть брати участь в кримінальному судовому процесі дізнавався Prostopravo.com.ua.

14.11.2018

Субсидія в Україні: як оформити, розрахувати, кому призначена

З 1 травня розраховується субсидія на неопалювальний сезон. Деяким українцям доведеться звернутися за її переоформленням, іншим же субсидія буде нарахована автоматично. Що змінилося в процедурі оформлення субсидії в 2018 році, і як тепер її оформити, що таке монетизація субсидії? - розповість Prostopravo

13.11.2018

Комунальні послуги від А до Я

Правові аспекти та правила надання комунальних послуг, пільг, пені та заборгованості згідно з новим законом про житлово-комунальні послуги в Україні.

11.11.2018

Спілкування з правоохоронними органами

Правоохоронна діяльність в Україні: порядок і правила спілкування з правоохоронними органами. Порядок затримання і права затриманих, правила застосування спецзасобів працівниками міліції.

24.10.2018

Банківська таємниця: поняття, зміст, порядок розкриття, відповідальність

Дуже часто наші читачі запитують, яка інформація про клієнта, яка стала відомою банку, охоплюється поняттям банківської таємниці, чи мають право банки передавати таку інформацію третім особам, в яких випадках банківська таємниця може бути розкрита і яку відповідальність повинен понести банк або посадова особа, винні в несанкціонованому розкритті банківської таємниці. На ці та інші питання постарався відповісти Prostopravo.com.ua
Видео дня

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо!


Следить за успехами малыша можно на канале BasketBoy TV. Подписывайтесь!