Всі новини

09.12.2018

Пенсії у зв'язку з втратою годувальника

Хто і в якому розмірі має право на пенсію у зв'язку з втратою годувальника, як нараховується і до скількох років вона виплачується з'ясовував Prostopravo.com.ua.

09.12.2018

Пенсії військовим в Україні. Пенсія військовослужбовців і учасників бойових дій

Prostopravo.com.ua розповідає про пенсійну реформу для військовослужбовців та учасників бойових дій: якою буде пенсія військових в цьому році, коли перерахують і підвищать змішані пенсії військовим пенсіонерам, як розрахувати пенсію військовослужбовця, які права і пільги є у військовослужбовців в Україні.

09.12.2018

Державна соціальна допомога дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства: розміри, умови і порядок виплати

Prostopravo.com.ua з'ясовував який розмір, порядок і умови виплати допомоги дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства. Так сталося, що люди з обмеженими можливостями є найменш соціально захищеною категорією в нашій країні. Сьогодні поговоримо про тих, хто потребує державної підтримки найбільше - про дітей-інвалідів.

05.12.2018

Види і порядок видачі довіреностей в Україні

Будь-який суб'єкт цивільних правовідносин, як фізична, так і юридична особа, наділена комплексом прав і обов'язків. Однак на практиці він не завжди здатний реалізувати свої права або виконати обов'язки особисто. В такому випадку на допомогу приходить інститут представництва і такий документ як довіреність. Укладення угоди, представництво інтересів в суді, отримання ТМЦ, товарів, вантажів, пошти, заробітної плати, пенсії, документів - ось далеко не повний список дій, які можуть бути здійснені повіреним. З тим, що собою являє довіреність, які види довіреностей існують і як вони повинні бути оформлені (див. зразок довіреності) розбирався Prostopravo.com.ua.

05.12.2018

Амністія в Україні. Хто може бути звільнений від відбування покарання?

Prostopravo розповість, що таке амністія, в якому порядку вона застосовується, до яких категорій засуджених амністія не може бути застосована.

04.12.2018

Як правильно скласти, оформити і оскаржити заповіт?

Prostopravo.com.ua з'ясовував, як і де правильно скласти і оформити заповіт на квартиру, будинок; які документи потрібно для цього надати; як дізнатися, чи є заповіт і чи можна його оскаржити.

04.12.2018

Банкрутство фіз особи

Банкрутство фізичної особи. Особливості провадження у новому Кодексі процедур банкрутства.

04.12.2018

Адміністративні порушення

Система адміністративного права України. Види адміністративних порушень, відповідальності. Адміністративний процес.

04.12.2018

Захист майна та самооборона

Самооборона і захист майна в Україні: засоби самозахисту та можливість використання зброї (пневматичного пістолета) для захисту житла. Перевищення меж необхідної оборони.

03.12.2018

Спадковий договір в Україні

Небагато українців знають, що крім успадкування за заповітом або за законом, майно може перейти до іншої особи після смерті власника на підставі договору, який називається спадковим. Що вдає із себе договір спадщини, між ким і в якій формі він полягає вивчав Prostopravo.com.ua.

17.11.2018

Розмитнення авто в Україні. Як купити, продати і їздити на нерозмитнених авто

Prostopravo.com.ua розповідає про правила розмитнення авто в Україні. Ви дізнаєтеся, скільки коштує розмитнення автомобіля, який розмір акцизу на авто, як продати, купити і їздити на нерозмитненій машині згідно з новим законом.

17.11.2018

Штрафи та перевірки ДАІ

Нові розміри штрафів ДАІ за порушення правил дорожнього руху і система штрафних балів в Україні. Правила, терміни оплати, особливості перевірки штрафів по базі.

16.11.2018

Новий порядок оформлення посвідчення водія

Що змінилося в порядку оформлення, відновлення і заміни водійського посвідчення міжнародного зразка, який термін дії і які категорії водійських прав існують в Україні, дізнавався prostopravo.com.ua

15.11.2018

Медична реформа: хто і за що буде платити?

19.10.2017 р. був прийнятий Закон «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення» та дано початок реформування медицини в Україні. Детальніше про медичну реформу, вибір сімейного лікаря в Києві і інших містах України, правила підписання декларації про вибір лікаря пацієнтом - розповість Prostopravo.

14.11.2018

Суд присяжних у новому КПК

Хто може бути присяжним, хто і як їх буде обирати, і яким чином вони будуть брати участь в кримінальному судовому процесі дізнавався Prostopravo.com.ua.

Не пропустіть нові статті!Пошук адвокатів по містах

Пошук юристів по містах

Пошук нотаріусів по містах