Всі новини

15.04.2016

Туризм по Західній Україні подорожчав на третину

Через високий попит українців готелі і садиби в туристичних містах Західної України подорожчали на третину, пише Газета по-Українськи з посиланням на Репортер.

14.04.2016

Кількість злочинів в столиці зросла на 45%, - Нацполіція

Особливо збільшилася кількість розбоїв, грабежів, крадіжок з автомобілів і незаконних заволодінь транспортними засобами. Про це йшлося під час підсумкової наради Головного управління Національної поліції України під головуванням Хатіі Деканоїдзе, повідомляє прес-служба ГУ Національної поліції в місті Києві.

13.04.2016

Рада відхилила законопроект щодо встановлення довіри між позичальниками і кредиторами

Верховна Рада відхилила законопроект “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо відновлення довіри між позичальниками і кредиторами” (№2286-а), який спрямований на законодавче врегулювання недоліків, які раніше використовувалися боржниками з метою уникнення виконання своїх зобов’язань по кредиту.

13.04.2016

Суди не допомагають вкладникам банків-банкрутів повернути гроші

Вкладники неплатоспроможних банків, яким Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) відмовив у поверненні коштів в розмірі до 200 тис. грн, не можуть добитися в судах рішення цих конфліктів.

12.04.2016

Скільки людей в середньому по Україні претендують на одну вакансію

Протягом першого кварталу 2016 року ринок праці показав стабільне зростання, що призвело до незначного збільшення конкуренції до кінця кварталу. В середньому з січня по березень на одну вакансію претендувало 3-4 вільних фахівця. Зарплатна політика компаній практично не змінилася.

12.04.2016

У Міноборони мають намір створити військову поліцію

У Міністерстві оборони України мають намір створити військову поліцію. Про це під час брифінгу для ЗМІ повідомила помічник Міністра оборони України Тетяна Ричкова, повідомляє прес-служба відомства.

11.04.2016

Як зміниться життя пенсіонерів України: Топ-5 новацій 2016 року

У 2016 році влада підготувала українським пенсіонерам нехай і не серйозне поліпшення матеріального становища, але вже хоч якісь зрушення. Так, у цьому році будуть підвищені мінімальні пенсії, “багатих” пенсіонерів, можливо, не обкладуть податком, а найбіднішим проведуть індексацію. Про найбільш значущі події для пенсіонерів України пише портал “На пенсії”.

08.04.2016

Кого шукають роботодавці на ринку праці України

Незважаючи на збереження кризових тенденцій, ринок праці в Україні почав поступово зростати. Перший квартал 2016 року показав позитивну динаміку кількість вакансій збільшилася приблизно на третину в порівнянні з початком року. Про це йдеться в дослідженні Міжнародного кадрового порталу hh.ua.

08.04.2016

Стара суддівська система знищує реформу поліції

Рішення судів про поновлення на роботі міліціонерів, які не пройшли переатестацію, загрожують реформі МВС. Про це заявила глава Національної поліції України Хатія Деканоїдзе.

08.04.2016

Скасування імпортного мита на вживані іномарки не знизить ціни на авто - автоімпортери

Пропозицію щодо скасування 10%-го мита на імпорт вживаних автомобілів, яке 6 квітня на засіданні уряду озвучив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, не приведе до їх здешевлення. Таку думку в ході круглого столу, присвяченого проблемам українського авторинку, висловив директор з маркетингу групи компаній “АІС” Сергій Боровик. За його словами, ефект від скасування 10%-го мита буде знівельовано триваючим падінням гривні.

07.04.2016

Українці з 1 травня будуть отримувати мінімум 1450 гривень

З 1 травня Міністерство соціальної політики України підвищить розміри мінімальних виплат населенню. Про це заявив глава Мінсоцполітики Павло Розенко.

07.04.2016

Яценюк: Податок знизили - зарплати повинні зростати

Уряд в два рази знизив податок на зарплату, тепер компанії повинні здійснити відповідні кроки для збільшення зарплат своїм працівникам. Про це заявив в середу Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк на засіданні уряду.

06.04.2016

Хто в Україні підпадає під скорочення в школах і урізання стипендій

Влада запланувала скоротити не менше 10% педагогічних працівників шкіл. Про це заявили в Київській міській організації профспілки працівників освіти і науки.

05.04.2016

В Україні змінили правила "прописки"

В Україні з учорашнього дня змінилися правила реєстрації місця проживання – тепер можливість реєструвати українців отримали і органи місцевого самоврядування (сільські ради, селищні ради і міськради). Вони тепер і будуть проставляти штампи в паспортах – раніше цим займалися тільки місцеві підрозділи Держміграційної служби.

05.04.2016

Кого і за що карають найчастіше

Українців, яких покарали за адміністративні порушення, – штрафом, адмінарештом або навіть громадськими роботами, – з кожним роком стає менше. Про це говорять дані Держслужби статистики.Подпишитесь на рассылку сайта, это бесплатно!
Всего подписчиков -

Простоправо ТВ