Всі новини

10.05.2017

Тендерна документація в державних закупівлях: вимоги, зміст і порядок оскарження

Представники бізнесу, які коли-небудь брали участь в державних закупівлях, знають, що несправедливі і дискримінаційні вимоги, що містяться в тендерній документації, зустрічаються досить часто. Prostopravo розповість, які вимоги закон пред'являє до тендерної документації, які умови не можуть в ній містяться, і куди варто скаржитися учаснику закупівлі, якщо він виявив порушення.

03.04.2017

У Києві відбувся IV Всеукраїнський Forum Zakupki

IV Всеукраїнський Forum Zakupki відбувся 30 березня 2017 годав Київському Конгрес-холі «Космополіт». Захід, який зібрав понад 500 учасників, було присвячено реформам в компанії, бізнесі і державі. Багато уваги було приділено закупівельними процесам, оскарженню тендерів, успішним кейсам замовників і постачальників, позитивному досвіду запровадження принципів ProZorro в ще дві системи - ProZorro. Продажі і RIALTO. Серед медіа-партнерів заходу був і prostobank.ua.

13.02.2017

Розмір допомоги при народженні дитини може зрости вже у 2017 році

На початку 2017 року у Верховній Раді України зареєстровано відразу два законопроекти, якими пропонується збільшити розмір допомоги, який виплачується батькам при народженні дитини. Крім того, законодавці планують знову повернути виплати по догляду за дитиною до трьох років, правда, поки незрозуміло в якому розмірі. Детальніше розповість Prostopravo

09.02.2017

Законопроект про державну мову. Про мовних інспекторів і не тільки

19 січня у Верховній Раді України був зареєстрований Проект Закону "Про державну мову" №5670. За якийсь місяць навколо законопроекту виникло безліч чуток і пересудів, тому prostopravo просто не міг далі залишатися осторонь і вирішив познайомити читачів з основними положеннями цього документа.

07.02.2017

Адвокат або юрист? Кілька головних відмінностей

Більшість людей або взагалі не розуміють різниці, або плутають адвокатів і юристів, називаючи одних - іншими. Однак таке ототожнення є неправильним, а часто і шкідливою помилкою клієнта, що шкодить в першу чергу йому самому. Спеціально для prostopravo, адвокат і партнер Юридичної фірми «Москаленко і Партнери» Анастасія Москаленко пояснює, в чому ж різниця між юристом і адвокатом.

16.01.2017

Товариства з обмеженою відповідальністю. Законопроект

Товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ) є однією з найбільш розповсюджених організаційно-правових форм ведення бізнесу. В той же час, крім норм Цивільного та Господарського Кодексів, відносини щодо створення та функціонування цієї форми господарського товариства, наразі регулюються Законом "Про господарські товариства", прийнятим ще 1991 року. Тому необхідність прийняття спеціального закону в цій сфері давно назріла. В грудні минулого року народні депутати ухвалили у першому читанні Законопроект №4666 "Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю". Про основні новели розкаже Prostopravo

10.01.2017

Нове в оподаткуванні бізнесу з 1 січня 2017 року. Частина 2

Prostopravo продовжує знайомити своїх читачів з основними змінами в податковому законодавстві, що набрали чинності з нового, 2017 року.

05.01.2017

Нове в оподаткуванні бізнесу з 1 січня 2017 року. Частина 1

Під кінець 2016-го року, Верховна Рада України прийняла відразу два закони, що вносять зміни до Податкового Кодексу України - Закон України "Про внесення змін до Податкового Кодексу щодо поліпшення інвестиційного клімату» від 21.12.2016 р і Закон України «Про внесення змін до Податкового Кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році » від 20 грудня 2016 року. Про основні зміни для бізнесу і не тільки розповість Prostopravo

07.12.2016

Які зміни необхідно внести до статуту неприбуткових організацій до 1 січня 2017 року?

Ще у 2015 році, набули чинності зміни до Податкового Кодексу України, згідно з якими неприбуткові організації, які не сплачують податку на прибуток, мають відповідати ряду вимог. На приведення статутних документів у відповідність до законодавства у всіх неприбуткових організацій було два роки, проте більшість залишили вирішення цих питань на останні тижні перед новим роком. Які зміни необхідно внести до статуту неприбуткових організацій розкаже prostopravo.

02.12.2016

Як захистити підприємство під час спорів із податковою, яка використовує докази, здобуті в іншому провадженні

Поширеними підставами для донарахування органами контролю податкових зобов’язань нині залишаються або вирок суду, що набрав законної сили, або свідчення особи в межах кримінального провадження. Проаналізуємо, наскільки законні такі дії та якою є практика українських судів та Європейського суду з прав людини із цього питання.

28.11.2016

Юридичні послуги розділу майна подружжя коштують від 1000 грн

Розірвання шлюбу – непроста і неприємна процедура, яка потребує юридичних знань та терпіння двох сторін. Prostobank.ua вирішив дослідити, як можна полегшити процес розлучення з допомогою юристів і скільки це коштуватиме.

18.10.2016

Оскарження допорогових та надпорогових закупівель в системі prozorro

Все більше представників бізнесу активно використовують систему електронних торгів prozorro для укладення угод з державними замовниками. Багато з них стикаються з тими чи іншими порушеннями при проведенні тендерів, проте не завжди знають , кому і як скаржитись на порушення своїх прав. Prostopravo розповість про особливості оскарження при проведенні державних закупівель в prozorro.

10.10.2016

Шкільна реформа. Основні положення законопроекту

6 жовтня 2016 року Верховна Рада України прийняла в першому читанні законопроект №3491-д «Про освіту». Про основні положення законопроекту, що стосуються шкільної освіти, розповість Prostopravo

05.09.2016

Як перевести приміщення з житлового фонду в нежитловий?

Житлові будинки і приміщення призначаються виключно для проживання. При бажанні організувати в житловому будинку офіс, майстерню, склад і т.д., приміщення необхідно перевести з житлового фонду в нежитловий. Про те, як це можна зробити, розповість Prostopravo

29.08.2016

Пенсійний фонд відповів на актуальні питання українців щодо призначення та виплати пенсій

Prostopravo знайомить читачів з актуальними питаннями оформлення, призначення та виплати пенсій в Україні.
Видео дня

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо!


Следить за успехами малыша можно на канале BasketBoy TV. Подписывайтесь!